خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کودکان  >  بازداشت متهم به آزار کودک ۳ ساله در تهران

بازداشت متهم به آزار کودک ۳ ساله در تهران

خبرگزاری هرانا – رئیس پلیس فتا تهران از بازداشت فردی که یک دختر ۳ ساله را وادار به مصرف مشروبات الکلی و استعمال دخانیات کرده و ویدئوی آن را منتشر کرده بود، خبر داد. به گفته او این کودک به دلیل عدم نظارت کافی والدین به بهزیستی منتقل شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، متهم به آزار کودک ۳ ساله در تهران بازداشت شد.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ اظهار داشت: “در پی انتشار ویدئویی مبنی بر وادار نمودن استعمال دخانیات و مصرف مشروبات الکلی یک دختر بچه ۳ ساله توسط فردی در فضای مجازی، کارشناسان پلیس تحقیقات تخصصی خود را برای شناسایی و دستگیری متهم آغاز کردند”.

داود معظمی گودرزی بیان داشت: “در بررسی های فنی کارشناسان پلیس فتا، متهم شناسایی و مشخص شد که نامبرده بدون هیچگونه نسبتی با والدین این خردسال از اختلاف بین پدر و مادر این کودک سوءاستفاده کرده و در زمان غفلت والدین با وادار کردن این دختر ۳ ساله به مصرف مشروبات الکلی و استعمال دخانیات ، ضمن فیلمبرداری از او، اقدام به انتشار آن در فضای مجازی کرده است”.

وی افزود: “طی هماهنگی با مقام قضائی، فرد مذکور دستگیر و به پلیس فتا منتقل شد و ضمن اعتراف به بزه ارتکابی؛ انگیزه اصلی خود را از این اقدام غیر انسانی، شوخی و سرگرمی در فضای مجازی اعلام کرد و معترف شد که هرگز تصور نمی کردم انتشار این کلیپ در فضای مجازی، واکنش منفی کاربران را به همراه داشته باشد”.

گودرزی بیان داشت: “مجرم پس از دستگیری طی هماهنگی با مراجع قضایی جهت سیر مراحل قانونی به زندان تحویل داده شد و باتوجه به عدم نظارت کافی والدین بر فرزندشان و ناتوانی آنها در نگهداری از این خردسال، این کودک نیز حسب دستور مقام قضایی تا اطلاع ثانوی به بهزیستی منتقل شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید