خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان, سایر گروهها  >  تجاوز به یک دختر جوان در تهران

تجاوز به یک دختر جوان در تهران

خبرگزاری هرانا – یک دختر ۲۵ ساله در تهران توسط فردی که مدعی داروسازی بوده به بهانه فروش داروی لاغری به باغی کشانده شده و مورد ضرب و شتم و تجاوز قرار گرفت. به دنبال شکایت خانواده این دختر، پرونده ای تشکیل شده و جست و جو برای بازداشت این فرد ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از همشهری، یک دختر ۲۵ ساله در تهران توسط فردی مورد ضرب و شتم و آزار جنسی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، چند روز قبل مردی راهی اداره پلیس پایتخت شد و خبر از گم شدن دخترش داد. او گفت: “دختر ۲۵ساله‌ام دانشجوی رشته نقاشی است. از وقتی کرونا شایع شده، اکثر اوقات در خانه است و به‌صورت مجازی در کلاس‌های دانشگاهش شرکت می‌کند اما از روز گذشته که برای خرید دارو از خانه بیرون رفت دیگر برنگشت”.

وی ادامه داد: “موبایلش خاموش بود و همین باعث شد که نگرانی ما بیشتر شود. در این مدت همه جا را به‌دنبال او گشتیم ولی هیچ‌کس از دخترم خبر نداشت”.

با اظهارات این مرد پرونده‌ای تشکیل و با دستور بازپرس دادسرای جنایی تهران، تحقیقات برای یافتن ردی از دختر گمشده آغاز شد. چند روز بعد اما دختر جوان درحالیکه نیمه بیهوش بود در حاشیه تهران پیدا و به بیمارستان منتقل شد. آنطور که مشخص بود خانواده‌ای سوار بر خودرو در حال عبور از منطقه خلوت و بیابانی بودند که چشمشان به دختر جوان افتاده و او را به بیمارستان منتقل کرده بودند. در این شرایط تیمی از مأموران راهی بیمارستان شدند و به تحقیق از دختر نقاش پرداختند.

این دختر اظهار داشت: “نزد یک پزشک تغذیه رفتم و متوجه شدم ۱۵کیلو اضافه وزن دارم. پزشک تغذیه برایم دارو نوشت و یک رژیم غذایی داد اما به اندازه کافی لاغر نشدم. برای رسیدن به وزن ایده‌آل باید خیلی صبر می‌کردم تا اینکه با پسر داروفروشی به نام ایرج آشنا شدم”.

او توضیح داد: “ایرج در یک داروخانه کار می‌کرد و از یکی از دوستانم شنیده بودم که داروهای لاغری می‌فروشد. روزی که به داروخانه رفتم، وی گفت که داروساز است و در رشته داروسازی درس می‌خواند. او با چرب زبانی اعتمادم را جلب کرد و گفت دارویی می‌شناسد که در مدت کوتاه لاغر خواهم شد. او حتی تصاویر افرادی را نشانم داد که می‌گفت با مصرف این دارو و قرص‌های لاغری در مدت زمان کوتاهی لاغر شده‌اند”.

او ادامه داد: “با دیدن عکس‌ها تصمیم گرفتم داروهای لاغری وی را امتحان کنم. در مدتی کوتاه متوجه تغییرات شدم و تصمیم گرفتم بار دیگر از او قرص و دارو بخرم. روز حادثه به ایرج زنگ زدم و او نشانی باغی در اطراف تهران را به من داد و گفت برای تحویل دارو به آنجا بروم. من هم بی‌خبر از همه‌جا راهی آنجا شدم. پس از ورود به باغ او به من حمله کرد و با چوبدستی کتکم زد. بعد از آن آمپولی به من تزریق کرد که از هوش رفتم. چشمانم را که باز کردم داخل اتاقی زندانی بودم. دست و پایم با طناب بسته شده بود و ایرج با تهدید به من تجاوز کرد و پول‌ها و طلاهایم را دزدید”.

این دختر عنوان کرد: “او چند روز مرا در این اتاقک زندانی و از من سوءاستفاده کرد تا اینکه یک روز که از باغ خارج شده بود، به سختی طناب دست و پایم را باز کرده و از آنجا فرار کردم. اما به‌دلیل تزریق آمپول بیهوشی بی‌رمق بودم و وقتی خودم را به کنار جاده رساندم از هوش رفتم. پس از آن متوجه شدم که خانواده‌ای مرا نجات داده و به بیمارستان منتقل کرده‌اند”.

به گفته وی؛ داروهایی که ایرج به‌ عنوان قرص لاغری به او می‌داده مخدر شیشه بوده و همین باعث شد که او به شیشه معتاد شود.

در پی اظهارات دختر جوان، مأموران راهی باغ موردنظر شدند و دریافتند که ایرج در آنجا کار می‌کرده و بعد از فرار دختر جوان از آنجا گریخته و کسی از مخفیگاهش خبر ندارد.

هم‌اکنون جست و جو برای شناسایی مخفیگاه و بازداشت این فرد ادامه دارد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید