خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اصناف, سایر گروهها  >  دستکم ۳ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۳ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – طی روزهای گذشته و امروز شنبه ۱ آذر، شماری از کسبه شهرستان سلماس در مقابل اتاق اصناف این شهرستان، جمعی از اهالی روستای کردآباد از توابع بخش مرکزی شهرستان تفت در استان یزد در مقابل معدن تراورتن و جمعی از مربیان پیش دبستانی های شهرستان ایذه در اداره آموزش و پرورش این شهرستان، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از آذرباخیش، امروز شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹، شماری از کسبه شهرستان سلماس در مقابل اتاق اصناف این شهرستان تجمع کردند.

دلیل این تجمع اعتراض به محرومیت از حق حمایت های صنفی در پی تعطیلی و اعمال محدودیت ها در دوره شیوع ویروس کرونا، عنوان شده است.

تجمع اهالی روستای کردآباد

به گزارش ایلنا، طی روزهای گذشته، جمعی از اهالی روستای کردآباد از توابع بخش مرکزی شهرستان تفت در استان یزد، برای جلوگیری از خسارت‌های ناشی از تخریب محیط زیست توسط معادن سنگ، در مقابل معدن تراورتن دست به تجمع اعتراضی زدند.

بر اساس این گزارش، از زمان آغاز عملیات استخراج در این واحد معدنی، شمار قابل توجهی از اهالی این منطقه برای جلوگیری از خسارت‌های ناشی از تخریب محیط زیست ازسوی شرکت استخراج کننده به معدن تراورتن مراجعه می‌کنند. این افراد بیشتر از اهالی روستاهای کرد آباد در شهرستان تفت هستند.

کارگران یکی از معادن سنگ تراورتن روستای کردآباد عنوان کردند: “اجتماع شماری از اهالی روستای کردآباد واقع شهرستان تفت بر سر مسائل زیست محیطی در معدن تراورتن رخ داده که به درگیری نیز منجر شده است”.

تجمع مربیان پیش دبستانی های ایذه

به گزارش ایزنا، امروز شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹، جمعی از مربیان پیش دبستانی های شهرستان ایذه در اداره آموزش و پرورش این شهرستان تجمع کردند.

تجمع کنندگان دلیل این تجمع را اعتراض به لغو ابلاغ‌ها، بلاتکلیفی تبدیل وضعیت شغلی خود و عدم تمدید قرارداد پیمانکار جهت واریز بیمه، عنوان کردند.

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید