خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > بهداشت و محیط زیست, سایر گروهها  >  حیوان آزاری؛ زجرکش کردن یک گرگ در خراسان شمالی

حیوان آزاری؛ زجرکش کردن یک گرگ در خراسان شمالی

خبرگزاری هرانا – یک قلاده گرگ توسط افرادی در شهرستان شیروان واقع در استان خراسان شمالی پس از آزار به قتل رسید. انتشار ویدئوی این اقدام باعث واکنش منفی بسیاری از کاربران و فعالان حوزه محیط زیست شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، افرادی در شهرستان شیروان واقع در استان خراسان شمالی به شکلی بی رحمانه اقدام به آزار و کشتار یک قلاده گرگ کرده و فیلم آن را در فضای مجازی منتشر کردند.

بر اساس این ویدئو، متخلفان، یک قلاده گرگ را با ضربات مکرر به وسیله چوب از پای در آوردند.

حیوان‌ آزاری یکی از انواع بداخلاقی های اجتماعی و بزه ‌کاری محسوب می شود. در سال‌های اخیر فعالیت‌هایی انجام شده تا حیوان ‌آزاری، جرم‌انگاری شده و به حیطه جرایم وارد شود. حیوان آزاری به اشکال متعددی نمود پیدا می کند؛ از درگیر کردن حیوانات با یکدیگر تا ضرب و جرح فیزیکی، زندانی کردن و نگهداری حیوانات در مکان های نامناسب که همگی در این قالب می گنجد با این تفاوت که در پاره ای از اوقات ضریب و سطح خشونت در این امر بسیار بارز و مشهود است و در برخی موارد نیز کمرنگ و نامحسوس به نظر می رسد.

اما هر آنچه است اختلالات روحی ، روانی و رفتاری انسان وجه اشتراک تمامی حیوان آزاری ها به شمار می رود که با شدت و ضعف هایی بروز می یابد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید