خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  اندیشه صدری از بازداشتگاه وزارت اطلاعات در تهران به زندان سنندج منتقل شد

اندیشه صدری از بازداشتگاه وزارت اطلاعات در تهران به زندان سنندج منتقل شد

خبرگزاری هرانا – اندیشه صدری، دانش آموخته هنر که در تاریخ ۱۵ مهرماه توسط نیروهای امنیتی در تهران بازداشت شده بود، روز شنبه ۳ آبان‌ماه از بازداشتگاه وزارت اطلاعات موسوم به بند ۲۰۹ زندان اوین به بند زنان زندان سنندج منتقل شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، روز شنبه ۳ آبان‌ماه ۱۳۹۹، اندیشه صدری، فعال اجتماعی از بازداشتگاه وزارت اطلاعات موسوم به بند ۲۰۹ زندان اوین به بند زنان زندان سنندج منتقل شد.

یک منبع مطلع از وضعیت خانم صدری در خصوص آخرین وضعیت وی به هرانا گفت: “اندیشه صدری طی تماس کوتاهی با خانواده خود به آنها گفته است که روز شنبه از زندان اوین به کانون اصلاح و تربیت سنندج معروف به بند زنان زندان سنندج منتقل شده و قرار است توسط ماموران اداره اطلاعات سنندج نیز مورد بازجویی قرار بگیرد.”

اندیشه صدری روز سه‌شنبه ۱۵ مهرماه امسال توسط نیروهای امنیتی در تهران بازداشت و به بازداشتگاه وزارت اطلاعات موسوم به بند ۲۰۹ زندان اوین منتقل شد.

همزمان با بازداشت خانم صدری شبنم آشوری، الوار قلی وند، ندا پیرخضرانیان، آرش جوهری و لقمان پیرخضرانیان نیز در تهران بازداشت شدند. از میان این افراد شبنم آشوری روز سه‌شنبه ۶ آبان با تودیع قرار وثیقه از زندان اوین آزاد شد و از وضعیت دیگر بازداشت شدگان کماکان اطلاعی در دست نیست.

از دلایل بازداشت و اتهامات مطروحه علیه خانم صدری تا زمان تنظیم این گزارش کماکان اطلاعی در دست نیست.

این شهروندان از فعالان اجتماعی هستند که در حوزه مسائل و مطالبات کارگران فعالیت دارند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید