خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  معوقات مزدی کارگزاران مخابرات روستایی کشور و کارگران شرکت ملی حفاری ایران

معوقات مزدی کارگزاران مخابرات روستایی کشور و کارگران شرکت ملی حفاری ایران

خبرگزاری هرانا – کارگزاران مخابرات روستایی کشور از تاخیر در پرداخت معوقات مزدی خود خبر دادند. در خبری دیگر رئیس روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران از عدم پرداخت شش ماه حقوق معوقه کارگران این شرکت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا،  کارگزاران مخابرات روستایی کشور از تاخیر در پرداخت معوقات مزدی خود خبر دادند.

 کارگزاران مخابرات روستایی کشور گفتند: “در حالی حقوق مهرماه کارگزاران مخابرات روستایی پرداخت نشده است که تورم افسارگسیخته بیداد می‌کند و از این منظر کارگزاران با مشکلات معیشتی زیادی روبرو شده‌اند”.

آن‌ها افزودند: “طبق عرف و وعده‌های پیشین مقامات مخابرات، حقوق کارگزاران در یکی دو سال اخیر ۲۵ هر ماه پرداخت می‌شد ولی متاسفانه از دو ماهه پایان سال ۹۸ حقوق‌ها دیگر در زمان مناسب خود پرداخت نمی‌شوند که این خلف وعده و ناهماهنگی‌ها در خصوص حقوق‌ها، زندگی این قشر آسیب‌پذیر را با چالش‌های جدی مواجه کرده است. به دلیل این تاخیرها، زندگی این پرنسل روال عادی خود را از دست داده است؛ ولی گویا این رویه به تاخیر انداختن حقوق‌ها برای مخابرات امری عادی شده و کسی هم پاسخگوی این امر نیست”.

آن‌ها از مقامات ارشد مخابرات درخواست دارند در این بحران معیشت و بیماری، حقوق‌ها را به موقع پرداخت کنند تا کارگزاران بتوانند هزینه‌های زندگی ازجمله اجاره خانه‌ها را سر وقت بپردازند و به مشکل برنخورند.

معوقات مزدی کارگران شرکت ملی حفاری ایران

به گزارش ایلنا، جهانبخش راهداری، رئیس روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران از عدم پرداخت معوقات مزدی کارگران این شرکت خبر داد.

وی در این خصوص اعلام کرد: “پرداخت حقوق شش ماه گذشته در دو بخش انجام می‌شود که حقوق سه ماه دوم را آبان ماه پرداخت خواهیم کرد”.

جهانبخش راهداری با بیان اینکه ما ۱۶ هزار نیروی پیمانکاری داریم، افزود: “مشکل به وجود آمده ناشی از انتخاب پیمانکار و مناقصات است”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید