خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  مادح فتحی با تودیع قرار وثیقه آزاد شد

مادح فتحی با تودیع قرار وثیقه آزاد شد

خبرگزاری هرانا – روز پنجشنبه ۲۴ مهر، مادح فتحی، شهروند ساکن سنندج با تودیع قرار وثیقه و به صورت موقت تا پایان مراحل دادرسی، از بازداشتگاه اداره‌ی اطلاعات سنندج آزاد شد. این شهروند روز دوشنبه ۲۰ مرداد توسط نیروهای امنیتی در منزل خود بازداشت شده و در بازداشتگاه اداره‌ اطلاعات سنندج تحت بازجویی به سر میبرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کردپا، روز پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹، مادح فتحی، شهروند ساکن سنندج به صورت موقت تا پایان مراحل دادرسی از بازداشتگاه اداره اطلاعات در سنندج آزاد شد.

آزادی وی در پی اتمام مراحل بازجویی و با تودیع قرار وثیقه صورت گرفته است.

این شهروند روز دوشنبه ۲۰ مرداد توسط نیروهای امنیتی در منزل خود بازداشت شده و در بازداشتگاه اداره‌ اطلاعات سنندج تحت بازجویی به سر میبرد.

بر اساس این گزارش بازداشت این شهروند بدون ارائه حکم قضایی و همراه با تفتیش منزل صورت گرفته بود. نیروهای امنیتی در حین ورود به منزل شخصیش، اقدام به شکستن در و پنجره منزل وی واقع در شهرک بهاران سنندج کردند و همسر او، پس از مراجعه‌ی این نیروها به داخل خانه بیهوش شده بود.

تاکنون از دلایل بازداشت و اتهامات مطروحه علیه این شهروند اطلاعی در دست نیست.

مادح فتحی پیش از این نیز در تاریخ ۲۴ آبان ۹۷‌ پس از احضار به اداره‌ی اطلاعات سنندج، بازداشت شده و مدت ۹۰ روز را تحت بازجویی به سر برده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید