خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  میلاد گودرزی به شش ماه حبس تعزیری محکوم شد

میلاد گودرزی به شش ماه حبس تعزیری محکوم شد

خبرگزاری هرانا – میلاد گودرزی، فعال رسانه‌ای توسط شعبه ۱۰۵۹ دادگاه کیفری ۲ مجتمع قضایی کارکنان دولت به شش ماه حبس تعزیری محکوم شد. این پرونده با شکایت نهاد ریاست جمهوری به دلیل تهیه گزارشی در انتقاد به ادعای تملک این نهاد در خصوص منازلی مسکونی در خیابان سعدآباد تهران علیه وی گشوده شده است. اتهام آقای گودرزی “فیلمبرداری از اماکن ممنوعه” عنوان شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، میلاد گورزی، فعال رسانه‌ای توسط دادگاه کیفری ۲ مجتمع قضایی کارکنان دولت به حبس محکوم شد.

بر اساس این حکم که توسط شعبه ۱۰۵۹ دادگاه کیفری ۲ مجتمع قضایی کارکنان دولت به معاونت و دادرسی علی قنبرنیا در تاریخ ۹ مهرماه ۱۳۹۹ صادر و ابلاغ شده است، آقای گودرزی از بابت اتهام “فیلمبرداری از اماکن ممنوعه” به شش ماه حبس تعزیری محکوم شده است.

جلسه رسیدگی به اتهامات این شهروند در تاریخ ۲۷ مردادماه امسال در این شعبه برگزار شد.

این پرونده با شکایت نهاد ریاست جمهوری به دلیل تهیه گزارشی در انتقاد به ادعای تملک این نهاد در خصوص منازلی مسکونی مشرف به ساختمان سروستان در مچموعه سعدآباد تهران علیه وی گشوده شده است.

پرونده آقای گودرزی سال گذشته در شعبه ۴ دادسرای فرهنگ و رسانه بررسی و دادگاه بدون احضار وی قرار منع تعقیب صادر کرده بود.

لازم به ذکر است که اخیرا همین شعبه در پرونده‌ای دیگر یک معلم را در تهران به دلیل کشیدن کاریکاتور طنزآمیز با شکایت وزیر آموزش و پرورش و معاونش به ۴۵ ضربه شلاق محکوم کرد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید