خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اعدام  >  تایید حکم اعدام یک زندانی در تهران

تایید حکم اعدام یک زندانی در تهران

خبرگزاری هرانا – حکم یک زندانی در تهران که پیشتر از بابت اتهام “افساد فی الارض” به اعدام محکوم شده بود، به تایید دیوان عالی کشور رسید. پرونده این زندانی جهت اجرای حکم به دادسرای امور جنایی تهران ارجاع داده شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از رکنا، حکم اعدام یک متهم در تهران که از بابات اتهام “افساد فی الارض” به اعدام محکوم شده بود، به تایید دیوان عالی کشور رسید.

بر اساس این گزارش، رسیدگی به این پرونده در دی ماه سال ۹۷ درحالی آغاز شد که؛ مرد ناشناسی زنگ خانه ای را در تهران به صدا در آورد و وقتی صدای کودکی را پشت آیفون بود را شنید خودش را دوست پدرش معرفی کرد و به بهانه دادن پول از دختربچه خواست تا در خانه را باز کند. دختربچه در خانه را باز کرد، این مرد وارد خانه شده و پس از آزار و اذیت دختر بچه اقدام به سرقت از داخل خانه کرده و متواری شد.

پس از بررسی پرونده توسط بازپرس، کیفرخواست پرونده این متهم که امیر نام دارد به اتهام “مفسد فی الارض” از سوی شعبه دهم دادسرای امور جنایی تهران صادر و به دادگاه انقلاب تهران ارجاع داده شد.

به دنبال تایید حکم اعدام این متهم از سوی دادگاه انقلاب تهران و نهایتا دیوان عالی کشور، پرونده مذکور جهت اجرای حکم به دادسرای امور جنایی تهران ارجاع داده شد.

این متهم از بابت اتهام “مفسد فی الارض” به زودی اعدام خواهد شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید