خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  بازداشت مامور نیروی انتظامی به دلیل قتل یک شهروند در شهریار

بازداشت مامور نیروی انتظامی به دلیل قتل یک شهروند در شهریار

خبرگزاری هرانا – رئیس دادسرای نظامی ناحیه جنوب غرب استان تهران از بازداشت یکی از مأموران انتظامی به اتهام قتل یک شهروند در شهریار خبر داد. وی مدعی شده است که روز پنجشنبه ۱۷ مهر مأموران انتظامی شهریار دو شهروند را بازداشت کردند که هنگام انتقالشان به مقر پلیس یکی از آنان ضمن درگیری با مأموران از محل متواری شده و این مامور به جهت متوقف کردن او به سمتش تیراندازی کرده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از میزان، علی قاسمی رئیس دادسرای نظامی ناحیه جنوب غرب استان تهران گفت: “در ساعات پایانی پنجشنبه ۱۷ مهر ماه مأموران انتظامی شهریار به دنبال دریافت گزارشی به یکی از باغ‌های منطقه مراجعه و دو متهم را دستگیر و در صدد انتقال آن دو برای اخذ توضیحات بیشتر در مقر پلیس برمی‌آیند”.

وی همچنین مدعی شده است: “هنگام دلالت متهمان به مقر پلیس یکی از آن‌ها (فردی به اسم الماسی) ضمن درگیری با مأموران از محل متواری شده که یکی از مأموران برای متوقف کردن وی تیراندازی می‌نماید که در اثر اصابت گلوله، این فرد جان می‌سپارد”.

این مقام قضایی گفت: “بلافاصله پس از اطلاع از این حادثه ناگوار دادسرای نظامی ناحیه جنوب غرب استان تهران به پرونده ورود کرده و ضمن احضار متهم، پس از انجام تحقیقات اولیه قرار بازداشت موقت وی صادر شده و روانه بازداشتگاه می‌شود”.

در روزهای اخیر گزارشاتی در خصوص قتل یک شهروند به نام کژوان الماسی در شبکه های اجتماعی منتشر شده که احتمالا این اظهارات مقام قضایی به پرونده قتل نامبرده اشاره دارد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید