خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان, سایر گروهها, کودکان  >  استان البرز؛ تجاوز به دختر نوجوان در بوتیک

استان البرز؛ تجاوز به دختر نوجوان در بوتیک

خبرگزاری هرانا – دستور بازداشت متهم به آزار جنسی دختر نوجوان در استان البرز صادر شد. این مرد متهم است که با فریب دختر دانش‌آموزی او را به داخل یک بوتیک کشانده و مورد تعرض قرار داده است. لازم به ذکر است در ادبیات عرفی رسانه های دارای مجوز از کلمه آزار و اذیت برای اشاره به تجاوز و اشکال مختلف آسیب های جنسی استفاده می شود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، متهم به آزار جنسی دختر نوجوان در استان البرز بازداشت شد.

پدر دختر نوجوان گفت: “جمعه شب پس از بازگشت دخترم به خانه متوجه وضعیت آشفته روحی و جسمی او شدم، دخترم به شدت تب داشت و فکر کردیم که ممکن است به کرونا مبتلا شده باشد، از این‌ رو نازنین را به بیمارستان بردیم اما در آنجا بود که فهمیدم بهم ریختگی و تب او ناشی از کرونا نبوده و او توسط فردی به ‌نام “مهران” اغفال شده و مورد تعرض قرار گرفته است و حالا از این جوان شکایت داریم”.

با ثبت این شکایت پرونده برای رسیدگی به شعبه یک دادگاه کیفری استان البرز ارسال شد و نازنین در رابطه با موضوع پرونده به قاضی گفت: “سه ماه پیش در یکی از شبکه‌های اجتماعی با مهران آشنا شدم. او مدعی بود که صاحب یک بوتیک در یک مجتمع تجاری است و در مدت آشنایی‌ مان به من علاقه‌ مند شده و دوست دارد که همدیگر را از نزدیک ببینیم. با ملاقات حضوری مخالفت کردم تا اینکه با چرب زبانی‌ های او قانع شدم که به محل کارش بروم. روز جمعه به پدر و مادرم گفتم که با یکی از همکلاسی ‌هایم قرار دارم و به این بهانه به محل قرار یعنی همان بوتیک مهران رفتم. چند دقیقه پس ‌از ورودم به مغازه مهران در را قفل و به من تعرض کرد”.

پس از اظهارات شاکی نوجوان تحقیقات در خصوص شناسایی متهم آغاز و مشخص شد که او صاحب بوتیک مورد نظر نبوده و تنها به‌عنوان شاگرد در آنجا فعالیت کرده است و روز جمعه با توجه به خلوت بودن پاساژ به ‌دلیل شیوع بیماری کرونا، از فرصت استفاده کرده و دختر نوجوان را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

قاضی پرونده پس از شنیدن اظهارات شاکی دستور بازداشت متهم را صادر کرد.

لازم به ذکر است در ادبیات عرفی رسانه های دارای مجوز از کلمه آزار و اذیت برای اشاره به تجاوز و اشکال مختلف آسیب های جنسی استفاده می شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید