خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اصناف, اندیشه و بیان  >  دادگاه مطبوعات؛ اعلام جرم برای مدیر مسئول روزنامه قانون

دادگاه مطبوعات؛ اعلام جرم برای مدیر مسئول روزنامه قانون

خبرگزاری هرانا – سخنگوی هیأت منصفه دادگاه مطبوعات از رسیدگی به ۳ پرونده در شعبه ۹ دادگاه کیفری یک تهران خبر داد. بر این اساس در دادگاهی که روز یکشنبه ۱۳ مهرماه برگزار شد مدیر مسئول روزنامه قانون به اتهام “نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی” مجرم شناخته شد و پرونده مدیران مسئول پایگاه خبری هفت راه و روزنامه شهروند نیز با رضایت شکات مختومه شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، روز یکشنبه ۱۳ مهر  ۱۳۹۹، در شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدی کشکولی سه پرونده بررسی شد.

سخنگوی هیات منصفه دادگاه مطبوعات، احمد مومنی راد اظهارداشت: “مدیر مسئول روزنامه قانون با اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی به اتفاق آراء مجرم شناخته شده و متهم مستحق تخفیف نیست”.

مومنی راد افزود: “پرونده دوم مربوط به مدیر مسئول پایگاه خبری هفت راه به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی بود که پس از تشکیل دادگاه، وکیل شاکی رضایت خود را به ریاست دادگاه اعلام کرد و پرونده مختومه شد”.

سخنگوی هیأت منصفه دادگاه مطبوعات درباره پرونده سوم نیز گفت: “این پرونده مربوط به مدیر مسئول روزنامه شهروند با اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی بود که با اعلام رضایت شاکی در روز گذشته توسط رییس دادگاه پرونده مختومه اعلام شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید