خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اصناف, اندیشه و بیان  >  دادگاه مطبوعات؛ اعلام جرم برای مدیر مسئول بولتن نیوز و خبر آنلاین

دادگاه مطبوعات؛ اعلام جرم برای مدیر مسئول بولتن نیوز و خبر آنلاین

خبرگزاری هرانا – سخنگوی هیأت منصفه دادگاه مطبوعات از رسیدگی به ۳ پرونده در دادگاه کیفری یک تهران خبر داد. بر این اساس در دو پرونده مدیر مسئول سایت بولتن نیوز و خبر آنلاین مجرم شناخته شده و پرونده مدیر مسئول نشریه نبض بازار جهت مصالحه به وقت دیگری موکول شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، روز یکشنبه ۶ مهرماه ۱۳۹۹، در شعبه ۶ دادگاه کیفری یک استان تهران دو پرونده به ریاست قاضی رستم پور و یک پرونده به ریاست قاضی شقاقی مورد رسیدگی قرار گرفتند.

سخنگوی هیأت منصفه دادگاه مطبوعات با اشاره به پرونده اول گفت: “این پرونده مربوط به مدیر مسئول خبرگزاری خبر آنلاین به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی بود که هیأت منصفه در اتهام مذکور، متهم را با اکثریت آرا مجرم دانست و وی را مستحق تخفیف معرفی کرد”.

وی درباره پرونده دوم بیان کرد: “این پرونده مربوط به مدیر مسئول نشریه نبض بازار به اتهام نشرمطالب خلاف واقع و افترا بود”.

مومنی راد ادامه داد: “به علت تقاضای استمهال از سوی شاکی و متهم به منظور مصالحه و پذیرش، دادگاه رسیدگی به پرونده به آینده موکول شد”.

سخنگوی هیأت منصفه دادگاه مطبوعات ضمن اشاره به پرونده سوم گفت: “در این پرونده مدیر مسئول سایت بولتن نیوز به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی و افترا بر اساس اکثریت آرا از سوی هیأت منصفه مجرم شناخته شد و مستحق تخفیف نشد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید