خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  قتل ناموسی؛ کشته شدن یک مرد در تهران

قتل ناموسی؛ کشته شدن یک مرد در تهران

خبرگزاری هرانا – روز شنبه ۲۹ شهریورماه، یک فرد در تهران با انگیزه ناموسی یک مرد جوان را به قتل رساند. وی پس از بازداشت انگیزه خود از درگیری با این مرد جوان را ایجاد مزاحمت برای همسرش، عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، ساعت ۱۱ شامگاه شنبه ۲۹ شهریور ۹۹، درگیری خونینی در میدان نوبنیاد تهران رقم خورد و ماموران پلیس با حضور در صحنه درگیری با جوان ۲۴ ساله که خونین روی زمین افتاده بود روبرو شدند.

خیلی زود پسر جوان که از ناحیه پهلو هدف ضربه چاقو قرار گرفته بود به بیمارستان منتقل شد و زوج جوانی که در صحنه خونین حضور داشتند و شوهر زن جوان که عامل این درگیری بود توسط ماموران دستگیر شد.

مرد جوان در اعترافات ابتدایی ادعا کرد که این جوان برای همسرش ایجاد مزاحمت کرده و برای پایان دادن به این مزاحمت‌ها با او درگیر شده است.

تلاش پزشکان برای نجات جان پسر جوان ادامه داشت که عصر روز یکشنبه ۳۰ شهریور ماه روی تخت بیمارستان شهدا به خاطر شدت خونریزی و ضربه چاقو جان خود را از دست داد. سپس بازپرس دشتبان از شعبه ۱۰ دادسرای امور جنایی تهران برای تحقیقات ویژه وارد عمل شد.

کارآگاهان در این مرحله مرد ۳۰ ساله به نام میلاد را هدف تحقیق قرار دادند و مرد جوان در بازجویی های پلیسی گفت: “من در یک رستوران کار می کردم و همسرم در یک رستوران دیگر که مقتول هم در آنجا کار می کرد مشغول به کار بود”.

وی افزود: “۳ ماه قبل با همسرم ازدواج کردم و از یک ماه قبل بود که متوجه شدم مقتول برای زنم ایجاد مزاحمت می کند و همسرم نیز عنوان کرد که بارها به مقتول گفته که متاهل است و اگر من بفهمم زندگی‌مان خراب می شود اما او هیچ تغییری در رفتارش نکرده و به مزاحمت و پیام دادن هایش ادامه داده است”.

عامل جنایت ناموسی ادامه داد: “خودم به مرد مزاحم زنگ زدم و از او خواستم دیگر برای همسرم ایجاد مزاحمت نکند اما گوش به حرفم نداد و تصمیم گرفتم در قرار حضوری او را به قتل برسانم”.

میلاد گفت: “شنبه شب بود که همراه همسرم به میدان نوبنیاد رفتیم و مقتول نیز به محل قرار آمد، همسرم شاهد ماجرا بود و با شروع به بحث و درگیری لفظی کردیم که در یک لحظه چاقو را از جیبم بیرون کشیده و ضربه ای به پهلوی او زدم که مرد مزاحم غرق خون روی زمین افتاد. من با نیت قتل به صحنه قرار ملاقات رفتم.”

این متهم برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس دشتبان در اختیار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید