خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  مرگ و مصدومیت ۳ کارگر در سایه فقدان ایمنی کار

مرگ و مصدومیت ۳ کارگر در سایه فقدان ایمنی کار

خبرگزاری هرانا – امروز شنبه ۲۹ شهریور، در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط کار، ۳ کارگر در شهرهای محمدیه و میانه دچار حادثه شدند. طی این حوادث ۱ کارگر مصدوم و ۲ کارگر جان خود را از دست دادند. ایران در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، صبح امروز ۲۹ شهریور ماه، یک کارگر ساختمانی در محمدیه واقع در استان قزوین، بر اثر سقوط از ارتفاع دچار مصدومیت شد.

روابط عمومی سازمان آتش نشانی محمدیه در خصوص این حادثه بیان کرد: “صبح امروز یک کارگر ۶۲ ساله در شهر محمدیه از طبقه سیزدهم به طبقه یازدهم ساختمان نیمه کاره سقوط کرد و دچار مصدومیت شدید شد”.

وی ادامه داد: “این فرد با کمک نیرو‌های اورژانس به بیمارستان منتقل شد”.

مُحمدیه شهری در شهرستان البرز واقع در استان قزوین است.

مرگ دو کارگر در میانه

به گزارش ایسنا، دو کارگر در شهرستان میانه واقع در آذربایجان شرقی، بر اثر سقوط در چاه در حین تعمیر پمپ آب، جان خود را از دست دادند.

سخن‌گوی اورژانس آذربایجان شرقی در خصوص جزییات این حادثه اعلام کرد: “عصر شنبه، به دنبال گزارش سقوط دو نفر به داخل چاه آب در روستای چرکین لوی شهرستان میانه، عوامل امدادی اورژانس میانه عازم محل شدند”.

وحید شادی‌نیا ادامه داد: “عوامل آتش نشانی پس از نزدیک به دو ساعت عملیات، جسد هر دو مرد ۴۵ساله و ۶۵ساله را از چاه بیرون کشیدند و مرگ هر دو نفر تائید شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید