خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  به دنبال مرگ یک کارگر؛ مدیران و مسئول ایمنی معدن منوجان احضار شدند

به دنبال مرگ یک کارگر؛ مدیران و مسئول ایمنی معدن منوجان احضار شدند

خبرگزاری هرانا – دادستان شهرستان منوجان واقع در استان کرمان از برخورد با مقصران حادثه معدن فرکروم منوجان خبر داد و گفت که مدیران و مسئول واحد ایمنی و امداد این معدن به دادستانی احضار شده‌اند. روز شنبه ۲۲ شهریور یکی از کارگران به دلیل ریزش معدن جان خود را از دست داد. اواخر مردادماه  نیز یکی دیگر از کارگران معدن در کرمان در حادثه‌ای مشابه جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، امید رضایی دادستان منوجان، در خصوص ریزش معدن فرکروم و جان باختن یکی از کارگران این معدن، گفت: “بلافاصله مدیران و مسئول واحد ایمنی و امداد معدن به دادستانی احضار شدند”.

رضایی افزود: “در این رابطه پرونده‌ای در دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان منوجان تشکیل شده است و بازپرس پرونده به صورت ویژه تحقیقات مقدماتی را آغاز کرده است”.

دادستان منوجان ادامه داد: “با توجه به اینکه این دومین حادثه‌ای است که طی یک هفته اخیر در معادن استان کرمان رخ داده است، ضرورت دارد سازمان صنعت، معدن و تجارت و سایر دستگاه‌های مسئول و متولی موضوع ایمنی و امداد را در معادن به صورت ویژه‌تری دنبال کنند”.

عصر روز شنبه ۲۲ شهریور یکی از کارگران معدن فرکروم در شهرستان منوجان به دلیل ریزش معدن جان خود را از دست داد. در تاریخ ۲۹ مرداد ماه نیز یکی از کارگران معدن در کرمان در حادثه‌ای مشابه جان خود را از دست داده بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید