خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان, سایر گروهها  >  حفیظ الله بزرگزاده از زندان زاهدان آزاد شد

حفیظ الله بزرگزاده از زندان زاهدان آزاد شد

خبرگزاری هرانا – روز جمعه ۳۱ مردادماه، حفیظ الله (حفیظ الرحمن) بزرگزاده، شهروند اهل شهرستان ایرانشهر از زندان زاهدان آزاد شد. وی روز چهارشنبه ۱ مردادماه، به همراه دو نوجوان دیگر در شهرستان ایرانشهر توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کمپین فعالین بلوچ، روز جمعه ۳۱ مردادماه ۱۳۹۹، حفیظ الرحمن بزرگزاده، شهروند اهل شهرستان ایرانشهر از زندان زاهدان آزاد شد.

حفیظ الرحمن بزرگزاده روز چهارشنبه ۱ مردادماه سال جاری، به همراه دو نوجوان دیگر به نام های علی بزرگزاده و محمد آسکانی در شهرستان ایرانشهر توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شده بودند.

بر اساس این گزارش، اطلاعات سپاه شهرستان ایرانشهر این سه نوجوان را به زاهدان منتقل کرده بود و بی اطلاعی از وضعیت دو نوجوان دیگر موجب نگرانی خانواده های آنها شده است.

تا لحظه تنظیم این گزارش از اتهامات مطروحه علیه این شهروندان اطلاع دقیقی در دست نیست با این حال گفته می شود؛ بازداشت این افراد به علت فعالیت آنان در فضای مجازی برای تجمع در ایرانشهر در پی شکل گیری تجمعات اعتراضی اخیر در کشور از جمله در بهبهان و تهران صورت گرفته است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید