خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  ضرب و شتم پرسنل اورژانس توسط همراهان یک مصدوم حادثه رانندگی در نیشابور

ضرب و شتم پرسنل اورژانس توسط همراهان یک مصدوم حادثه رانندگی در نیشابور

خبرگزاری هرانا – رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی نیشابور از ضرب و شتم پرسنل اورژانس توسط همراهان مصدوم یک سانحه رانندگی خبر داد. در این حادثه کارشناس اورژانس از ناحیه سر، صورت و چشم دچار مصدومیت شدید شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، روز چهارشنبه ۲۲مرداد ماه ۱۳۹۹، پرسنل اورژانس ۱۱۵ توسط همراهان یک مصدوم مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی نیشابور گفت: “در ساعت ۲۲:۰۵ چهارشنبه بیست و دوم مرداد ماه در پی تماس با مرکز ارتباطات اورژانس نیشابور مبنی بر تصادف موتورسیکلت با خودرو سواری در خیابان فردوسی شمالی، بلافاصله آمبولانس پایگاه شش شهری اورژانس به محل حادثه اعزام شد”.

مصطفی افشار نیک ادامه داد: “تیم اعزامی اورژانس، در سریع‌ترین زمان در صحنه تصادف حاضر و مصدوم پس از ثابت سازی سرو گردن و ستون مهرها به داخل آمبولانس منتقل می شود با توجه به وضعیت جسمانی مصدوم، و وجود خون و ترشحات داخل دهان مصدوم، مدیریت راه هوایی و خروج ترشحات در اولویت کارشناس اورژانس قرار می گیرد که در همین حین همراهی بیمار با فحاشی و الفاظ رکیک به تکنسین حمله ور می شود”.

افشارنیک افزود: “متاسفانه در این حادثه کارشناس اورژانس ۱۱۵ از ناحیه سر، صورت و چشم مورد آسیب جدی قرار میگیرد و علی رغم وضعیت جسمانی نامناسب به مصدوم رسیدگی می کند و مصدوم را تحت مراقبت به مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی ۲۲ بهمن منتقل می کنند”.

او یادآور شد: “پیگیری این حادثه از طریق حراست و امور حقوقی دانشکده در دستور کار قرار گرفته است”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید