خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  مرگ یک کارگر در سایه فقدان ایمنی کار

مرگ یک کارگر در سایه فقدان ایمنی کار

خبرگزاری هرانا – امروز یکشنبه ۱۲ مردادماه، در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط کار، یک کارگر زن شاغل در یک مرغداری واقع در شهرستان فیروزکوه، در پی کشیده شدن روسری‌اش به داخل دستگاه “دان خوری”، دچار حادثه شد و جان خود را از دست داد. ایران در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از ایلنا، فرمانده انتظامی شهرستان “فیروزکوه” از فوت یک زن کارگر در حین کار با دستگاه دان خوری خبر داد.

“بهزاد عبدیان” در تشریح جزئیات این حادثه گفت: “در پی اعلام گزارشی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ استان مبنی بر فوت زنی در روستای سرانزا “فیروزکوه” حین کار در یک مرغداری بلافاصله تیم های امدادی و انتظامی در محل حاضر شدند”.

وی افزود: “در بررسی های اولیه مشخص شد زنی حدود ۲۸ ساله حین کار با دستگاه دان خوری روسری و موی سرش به داخل دستگاه کشیده شده و باعث بروز حادثه دلخراش و جان باختن این فرد می شود”.

“عبدیان” ضمن ابراز تاسف از وقوع این حادثه بیان داشت: “جسد متوفی برای اقدامات قضائی به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای مشخص شدن علت دقیق حادثه ادامه دارد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید