خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  هادی کمانگر، شهروند اهل کامیاران به حبس محکوم شد

هادی کمانگر، شهروند اهل کامیاران به حبس محکوم شد

خبرگزاری هرانا – هادی کمانگر، شهروند اهل کامیاران به شش ماه حبس تعزیری و پنج سال حبس تعلیقی محکوم شد. وی در تیرماه سال جاری، به همراه ۹ تن دیگر در دادگاه انقلاب سنندج محاکمه شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از کردپا، هادی کمانگر، شهروند اهل کامیاران توسط شعبه اول دادگاه انقلاب سنندج به شش ماه حبس تعزیری و پنج سال حبس تعلیقی محکوم شد.

وی پیشتر در تاریخ ۱۰ دی‌ماه ۹۷، پس از ضبط برخی از وسایل شخصی‌اش توسط نیروهای امنیتی در شهرستان کامیاران بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد.

روز پنج‌شنبه ۱۲ تیرماه، جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده هادی کمانگر به همراه ۹ تن دیگر به نام‌های فاضل قیطاسی، آمانج قربانی، سیروان قربانی، بختیار کمانگر، عیسی فیضی، مهدی قبادی، راشد منتظری، خالد زمان و فرزاد حسینی در شعبه اول دادگاه انقلاب سنندج به اتهام “اقدام علیه امنیت ملی از طریق هواداری و عضویت در یکی از احزاب مخالف نظام” برگزار شد.

این ده شهروند طی دی‌ماه و بهمن‌ماه ٩٧ به اتهام “همکاری با یکی از احزاب مخالف نظام” توسط نیروهای امنیتی در شهرستان کامیاران بازداشت و پس از اتمام بازجویی با قرار وثیقه آزاد شده بودند.

گفتنی است که طی روزهای اخیر، سه تن از این افراد به نام‌های فاضل قیطاسی، آمانج قربانی و سیروان قربانی نیز توسط دادگاه انقلاب سنندج مجموعا به ۸ سال و ۸ ماه حبس محکوم شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید