خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان, کارگران  >  سی امین روز اعتصاب کارگران هفت تپه؛ چهار تن از فعالین کارگری بازداشت شدند

سی امین روز اعتصاب کارگران هفت تپه؛ چهار تن از فعالین کارگری بازداشت شدند

خبرگزاری هرانا –  روز سه شنبه ۲۴ تیرماه، یوسف بهمنی، ابراهیم عباسی منجزی، محمد خنیفر و مسلم چشم خاور، از فعالین کارگری هفت‌ تپه توسط نیروهای امنیتی در مقابل فرمانداری شهرستان شوش بازداشت شدند. بازداشت این شهروندان، در حالی که پس از تجمع امروز در سی‌امین روز از اعتصاب کارگران هفت تپه به سمت منزل در حرکت بودند، بدون ارائه حکم قضایی صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه، امروز سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹، چهار تن از فعالین کارگری هفت‌ تپه توسط نیروهای  امنیتی در مقابل فرمانداری شهرستان شوش بازداشت شدند.

بر اساس این گزارش، اسامی کارگران بازداشت شده، «یوسف بهمنی، ابراهیم عباسی منجزی، محمد خنیفر و مسلم چشم خاور» عنوان شده است.

گفته شده است که بازداشت این شهروندان، در حالی که این کارگران پس از تجمع امروز در سی امین روز از اعتصابشان به سمت منزل در حرکت بودند، بدون ارائه حکم قضایی صورت گرفته است.

همچنین به گفته منابع کارگری، روز گذشته نیز یک خبرنگار به نام «اسماعیل محمدولی» به همراه همکار عکاس خود توسط پلیس اطلاعات و امنیت شوش بازداشت شد و تاکنون از وضعیت آن‌ها اطلاع دقیقی در دست نیست.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید