خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  کیفرخواست شهیندخت مولاوردی معاون سابق رئیس جمهور صادر شد

کیفرخواست شهیندخت مولاوردی معاون سابق رئیس جمهور صادر شد

خبرگزاری هرانا – کیفرخواست شهیندخت مولاوردی، معاون سابق رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با شکایت دستگاه امنیتی و انتظامی ایران در دادسرای فرهنگ و رسانه صادر و جهت رسیدگی به دادگاه ارسال شده است. “تشویق به فساد و فحشا و فراهم نمودن موجبات آن”، “تبلیغ علیه نظام” و “در اختیار قرار دادن اطلاعات و اسناد طبقه بندی شده با هدف بر هم زدن امنیت کشور” اتهامات مطروحه علیه خانم مولاوردی در این کیفرخواست عنوان شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از فارس، کیفرخواست شهیندخت مولاوردی، معاون سابق رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با شکایت دستگاه امنیتی و انتظامی ایران در دادسرای فرهنگ و رسانه صادر شد.

بر اساس این گزارش اتهامات مطروحه علیه وی “فعالیت تبلیغی علیه نظام”، “تشویق به فساد و فحشا و فراهم نمودن موجبات آن” و “در اختیار قرار دادن اطلاعات و اسناد طبقه بندی شده با هدف بر هم زدن امنیت کشور” عنوان شده است.

بر اساس این گزارش کیفرخواست خانم مولاوردی جهت رسیدگی به دادگاه ارسال شده است. این در حالی است که شهیندخت مولاوردی در مواجهه با این خبر از صدور کیفرخواست علیه خود اظهار بی اطلاعی کرده و گفته است که هیچ کیفرخواستی به وی و وکیلش تاکنون ابلاغ نشده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید