خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کودکان  >  دماوند؛ بازداشت عامل قتل کودک ۹ ساله با انگیزه قتل عام سگ ها

دماوند؛ بازداشت عامل قتل کودک ۹ ساله با انگیزه قتل عام سگ ها

خبرگزاری هرانا – فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از بازداشت متهم به قتل یک پسر ۹ ساله در روستای جابان شهرستان دماوند خبر داد و گفت که متهم علت تیراندازی را کشتن سگ‌های بدون صاحب عنوان کرده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، فرمانده انتظامی شهرستان دماوند گفت: “عامل قتل پسر بچه ۹ساله در روستای جابان دماوند بازداشت و به مراجع قضایی معرفی شد.”.

حسین فاضلی روز دوشنبه با اعلام این خبر افزود: “در پی گزارش اورژانس دماوند مبنی بر وقوع یک فقره فوت بر اثر تیراندازی در منطقه جابان ماموران انتظامی و پلیس آگاهی دماوند در محل حاضر شدند.

وی با بیان اینکه بررسی‌های اولیه پلیس حاکی از آن بود که پسر بچه ۹ ساله به علت اصابت گلوله به سینه مجروح و حین انتقال به اورژانس جان خود را از دست داده است، ادامه داد: “پس از بررسی‌های همه جانبه از محل حادثه و با استناد به دلایل و شواهد موجود مبنی بر شنیده شدن صدای تیراندازی در باغات اطراف، یک نفر شناسایی و عملیات بازداشت وی آغاز شد”.

این مقام مسئول بیان داشت: “پس از بازداشت متهم و انتقال وی به پلیس آگاهی با توجه به مستندات و قرائن محکم پلیس و بازپرس ویژه قتل، متهم لب به اعتراف گشود و به قتل بچه ۹ ساله اعتراف کرد. در این باره پرونده تشکیل و متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضائی شد”.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند با اشاره به اینکه متهم علت و انگیزه خود را کشتن سگ‌های بلاصاحب اطراف ویلا دانسته است، خاطرنشان کرد: “پس از تیراندازی اسلحه را به همراه ۷ فشنگ مربوطه توسط یکی از دوستانش مخفی می‌کند که در یک عملیات جداگانه پس از بررسی کشف و توقیف شد.”

لازم به ذکر است، روستای جابان از جمله روستاهای بخش مرکزی شهرستان دماوند است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید