خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > فرهنگی  >  دادگاه مطبوعات؛ مدیر مسئول های سایت ۹۰ اقتصادی و روزنامه ایران مجرم شناخته شدند

دادگاه مطبوعات؛ مدیر مسئول های سایت ۹۰ اقتصادی و روزنامه ایران مجرم شناخته شدند

خبرگزاری هرانا – روز یکشنبه ۲۲ تیرماه، مدیر مسئول روزنامه ایران به اتهامات «نشر اکاذیب به قصد اضرار به غیر و افترا» و مدیر مسئول سایت ۹۰ اقتصادی به اتهام «نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی» توسط دادگاه مطبوعات مجرم شناخته شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، امروز یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹، احمد مؤمنی‌راد، سخنگوی هیئت منصفه دادگاه مطبوعات استان تهران از مجرم شناخته شدن مدیر مسئول‌های روزنامه ایران و سایت ۹۰ اقتصادی توسط شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان تهران خبر داد.

احمد مؤمنی‌راد، سخنگوی هیئت منصفه دادگاه مطبوعات استان تهران در تشریح جلسه امروز دادگاه مطبوعات گفت: “امروز در شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدی کشکولی، سه پرونده رسیدگی شد که در جریان آن مدیر مسئول سایت ۹۰ اقتصادی به اتهام «نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی» به اتفاق آرا مجرم شناخته شد”.

وی افزود: “پرونده بعدی مربوط به مدیرمسئول روزنامه ایران بود که اتهامات او نیز «نشر اکاذیب به قصد اضرار به غیر و افترا» بود؛ هیأت منصفه در خصوص اتهام اول با اکثریت قریب به اتفاق آرا و در اتهام دوم به اتفاق آرا متهم را مجرم شناخت و در هر دو اتهام ایشان را مستحق تخفیف ندانست”.

به گفته سخنگوی هیئت منصفه دادگاه مطبوعات استان تهران، پرونده سوم با اعلام رضایت شاکی ختم رسیدگی اعلام شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید