خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کودکان  >  کودک آزاری؛ قتل پسر ۵ ساله توسط همسر پدرش

کودک آزاری؛ قتل پسر ۵ ساله توسط همسر پدرش

خبرگزاری هرانا – معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از قتل یک کودک پنج ساله به دست همسر پدر‌ش خبر داد. این زن که یکسال پیش با پدر این کودک ازدواج کرده بود، پس از بازداشت در اعترافاتش حضور این کودک را مانعی برای تداوم محبت های همسرش عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از قتل یک کودک پنج ساله به نام “ژیار” به دست نامادری‌اش خبر داد.

محمدرضا آمویی اظهار کرد: “پس از گزارش قتل یک پسر بچه حدود پنج ساله به پلیس آگاهی جوانرود، رسیدگی ویژه به موضوع در دستور کار قرار گرفت و در روند تحقیقات نامادری ۳۱ ساله این کودک به قتل پسر همسر خود اعتراف کرد”.

 آمویی تصریح کرد: “وی در اعترافات خود عنوان کرد که حدود یکسال پیش با پدر ژیار ازدواج کرده و این کودک تا چندی پیش نزد پدربزرگ و مادربزرگش زندگی می کرده و به تازگی نزد آنها آمده است”.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه افزود: “وی عنوان کرد که حضور کودک معصوم مانعی برای تداوم محبت های همسرش بوده و برای همین تصمیم می گیرد ژیار پنج ساله را از سر راه بردارد”.

وی گفت: “نامادری در فرصتی مناسب پسر همسرش را به باغی می کشاند و ابتدا با گذاشتن دست مقابل دهانش وی را بیحال کرده و سپس با چاقو مچ دستان کودک بی گناه را زخمی می کند”.

آمویی ادامه داد: “پس از آنکه این زن پیکر نیمه جان کودک را برای ساعتی در باغ رها می کند، دوباره به محل بازگشته و متوجه جان باختن او می شود، سپس برای صحنه سازی وی را به یک بلندی برده و او را به پایین پرتاب می کند تا مرگ ژیار پنج ساله را یک حادثه جلوه دهد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید