خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  مسدود شدن یک صفحه اینستاگرامی و بازداشت مدیر آن در نهاوند

مسدود شدن یک صفحه اینستاگرامی و بازداشت مدیر آن در نهاوند

خبرگزاری هرانا – یک صفحه اینستاگرامی دوست یابی در شهرستان نهاوند مسدود و مدیر آن بازداشت شد. مسئول روابط عمومی سپاه انصارالحسین همدان از این صفحه به عنوان دومین صفحه تعطیل شده طی چند ماه اخیر در این استان نام برده و دلیل تعطیلی آن را “ترویج سبک زندگی غربی و دوست یابی” عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، امروز سه‌شنبه ۱۷ تیرماه ۱۳۹۹، علی‌اکبر کریم‌پور، مسئول روابط عمومی سپاه انصارالحسین همدان از مسدود شدن دومین صفحه دوست یابی در شهرستان نهاوند و بازداشت ادمین آن خبر داد.

علی‌اکبر کریم‌پور در بیان جزئیات این خبر، صفحه اینستاگرامی مذکور را “شبکه ترویج سبک زندگی غربی و پیج کراش یابی (دوست یابی) با بیش از ۲ هزار دنبال کننده” عنوان کرده است.

وی همچنین مدعی شد: “این پِیج از طریق جذب دانش آموزان پسر و دختر در گروه های سنی مختلف اقدام به ترویج تئوری های وابسته به مبانی غرب و قبح زدایی از فرهنگ اسلامی می کرد که ادمین آن در یک اقدام اطلاعاتی توسط سازمان اطلاعات سپاه در شهرستان نهاوند شناسایی و با هماهنگی دستگاه قضایی دستگیر شد”.

پیشتر در اسفندماه سال گذشته، روابط عمومی سپاه انصارالحسین همدان از بازداشت ادمین یک کانال تلگرامی در این شهر با همین اتهامات خبر داده بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید