خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹, 14th of August 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ساعت ۲۰:۰۵:۳۰

    خانه  > سایر گروهها, کارگران  >  دستکم دو تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم دو تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز شنبه ۱۴ تیر ماه ۱۳۹۹، گروهی از کارگران نیشکر هفت تپه برای بیستمین روز متوالی در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان در مقابل فرمانداری شوش دست به تجمع زده و سپس در داخل شهر راهپیمایی کردند. همچنین جمعی از کارگران صنایع چوب اسالم تالش به دلیل عدم دریافت حقوق خود اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از اتحادیه آزاد کارگران ایران،  امروز شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹، کارگران نیشکر هفت تپه برای بیستمین روز متوالی در محل کار خود تجمع کردند.

معترضان مطالبات خود را پرداخت معوقات مزدی، رسیدگی به وضعیت شغلی، تعیین تکلیف شرکت، بازگشت به کار همکاران اخراج شده، ابطال واگذاری شرکت به بخش خصوصی و همچنین تمدید مهلت دفترچه‌های درمانی، عنوان کردند.

کشت و صنعت هفت تپه، قدیمی ترین کارخانه تولید شکر از نیشکر در کشور است که نیم قرن از تاسیس آن می‌گذرد و طبق اصل ۴۴ قانون اساسی اواخر سال ۱۳۹۴ از سوی سازمان خصوصی سازی از چرخه دولتی خارج و به بخش خصوصی واگذار شد.

حدود چهار هزار نفر به صورت رسمی، قراردادی و پیمانکاری در بخش های مختلف این شرکت بزرگ تولید شکر مشغول کار هستند.

شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در ۱۵ کیلومتری شهر شوش در شمال خوزستان واقع است.

تجمع کارگران صنایع چوب اسالم تالش

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز شنبه ۱۴ تیرماه ۱۳۹۹، جمعی از کارگران صنایع چوب اسالم تالش به دلیل عدم دریافت حقوق خود دست به تجمع اعتراضی زدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید