خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  صدور قرار منع تعقیب برای ۱۶ عضو سندیکای شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه

صدور قرار منع تعقیب برای ۱۶ عضو سندیکای شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه

خبرگزاری هرانا – قرار منع تعقیب ۱۶ تن از اعضای سندیکای شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه توسط شعبه دوم دادسرای امنیت اوین، صادر شد. این افراد در آذرماه سال گذشته توسط پلیس امنیت اخلاقی احضار شده بودند.

به گزارش خبرگزاری خبرگزاری هرانا به نقل از سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه، ابلاغیه‌هایی جداگانه از بازپرسی شعبه دوم دادسرای امنیت اوین به ۱۶ تن از اعضای این سندیکا از جمله رضا شهابی و داود رضوی مبنی بر منع تعقیب ارسال شده است.

در این گزارش آمده است، این پرونده بیستم مهر ۹۸ با بازجویی از رضا شهابی در شعبه ۲ دادسرای اوین به دلیل فعالیت‌های سندیکا گشوده شد اما در ادامه تحقیقات، کلیه اعضای شناخته شده سندیکا با دستور بازپرس شعبه دوم تلفنی به پلیس امنیت احضار شدند. اما اعضای سندیکا به پلیس امنیت مراجعه نکردند.

هویت این افراد عبارت است از: ۱. حسن سعیدی، ۲. رسول طالب مقدم ۳. داوود رضوی ۴. رضا شهابی، ۵. وحید فریدونی، ۶. محمد اصلاقی ۷. ناصر محرم زاده ۸. عطا باباخانی ۹. سلطان علی شکاری ۱۰. علی اکبر پیرهادی ۱۱. مرتضی کمساری ۱۲. امیر تاخیری ۱۳. علیرضا قاسمی ۱۴. رضا نعمتی‌پور ۱۵. علیرضا توسلی ۱۶. حیدری.

پیش از احضار دسته‌جمعی اعضای سندیکا، رضا شهابی سه بار احضار و مورد بازپرسی و بازجویی قرار گرفته بود.

بر اساس این گزارش، در حال حاضر پنج تن از اعضای سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران به نام‌های آقایان رضا شهابی، حسن سعیدی، ناصر محرم‌‌زاده، حسین کریمی‌سبزوار و خانم فرحناز شیری به دلیل تشکیل و عضویت و فعالیت سندیکایی هر کدام بیش از ده سال است از کار بیکار و از تمام حق و حقوق و مزایای ضمن کار و حقوق شهروندی محروم و خانواده‌های آنها از لحاظ معیشتی در مضیقه‌اند و حتی از بیمه تامین اجتماعی نیز محروم هستند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید