خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  دادگاه مطبوعات؛ مدیر مسئول پایگاه خبری «انتخاب» مجرم شناخته شد

دادگاه مطبوعات؛ مدیر مسئول پایگاه خبری «انتخاب» مجرم شناخته شد

خبرگزاری هرانا – امروز یکشنبه ۸ تیرماه، سخنگوی هیات منصفه مطبوعات از مجرم شناخته شدن مدیر مسئول پایگاه خبری «انتخاب» در شعبه سوم دادگاه کیفری یک تهران خبر داد. مدیر مسئول پایگاه خبری «انتخاب» هفته گذشته نیز توسط شعبه ۶ دادگاه کیفری یک استان تهران مجرم شناخته شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، روز یکشنبه ۸ تیرماه ۱۳۹۹، احمد مومنی سخنگوی هیات منصفه مطبوعات از برگزاری جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات مدیر مسئول پایگاه خبری «انتخاب» در شعبه سوم دادگاه کیفری یک تهران به ریاست قاضی کاشانکی خبر داد.

بر اساس این گزارش، هیات منصفه مطبوعات به اتفاق آرا مدیرمسئول این سایت را به اتهام «نشر اکاذیب به قصد اضرار به غیر» مجرم دانست و با اکثریت آرا متهم را مستحق تخفیف ندانست.

همچنین مومنی اظهار کرد: “در جلسه امروز دادگاه به پرونده مدیرمسئول خبرگزاری تسنیم نیز با دو اتهام «توهین به ماموران دولت» و «نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی» رسیدگی شد که هیات منصفه مطبوعات در هر دو اتهام به اتفاق آرا مدیر این خبرگزاری را مجرم ندانست”.

لازم به یاد آوری است، مدیر مسئول پایگاه خبری «انتخاب» روز یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۹ نیز توسط شعبه ۶ دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی شقاقی، در خصوص اتهامات “افترا و نشر اکاذیب به قصد اضرار به غیر” مجرم شناخته شده بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید