خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  مارگزیدگی دانش آموز روستایی، که برای استفاده از اینترنت به بلندی کوه رفته بود

مارگزیدگی دانش آموز روستایی، که برای استفاده از اینترنت به بلندی کوه رفته بود

خبرگزاری هرانا – دهیار روستای کهلوعلیا از توابع شهرستان تفرش در استان مرکزی از مارگزیدگی دانش‌آموز پایه یازدهم این روستا که برای استفاده از اینترنت به بلندی کوه رفته بود، خبر داد. به دلیل عدم پوشش دهی مناسب اینترنت در بسیاری از روستاها و به دنبال تعطیلی مدارس در بحران کرونا و استفاده از شبکه های مجازی جهت آموزش، بسیاری از دانش آموزان این مناطق بالاجبار جهت دسترسی به اینترنت به ارتفاعات و کوه ها می روند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از فارس  با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس، آموزش از طریق فضای مجازی در دستور کار قرار گرفت.

اما این تصمیم، بسیاری را با مشکلات جدی مواجه کرد؛ خانواده‌هایی که با درآمد پایین ناچار به خرید گوشی‌های هوشمند شدند تا فرزندان خود از تحصیل عقب نمانند.

اما آموزش مجازی در روستاها به سبب عدم آنتن‌دهی اینترنت مشکلات بیشتری را در پی داشته است، متاسفانه در یکی از روستاهای تفرش دانش‌آموزی که برای پیگیری امور درسی خود به یکی از کوه‌های اطراف روستا رفته دچار مارگزیدگی شده و در حال حاضر در بیمارستان بستری است.

رضا حسینی دهیار روستای کهلوعلیا از توابع شهرستان تفرش اظهار کرد: روز گذشته دانش‌آموز پایه یازدهم به منظور استفاده از اینترنت برای پیگیری امور درسی خود به کوه‌های اطراف رفت که دچار مارگزیدگی شد.

وی بیان کرد: در روستای کهلوعلیا اینترنت در کوه‌های بلند اطراف روستا آنتن می‌دهد و به همین سبب دانش‌آموزان با تعطیلی مدارس به بالای کوه رفته و از آموزش مجازی استفاده می‌کنند.

دهیار روستای کهلوعلیا با بیان اینکه دانش‌آموز مارگزیده در حال حاضر در بیمارستان بستری است، گفت: از مسوولان درخواست داریم نسبت به این موضوع اهتمام جدی داشته باشند تا شاهد اینگونه حوادث نباشیم.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید