خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها, کودکان  >  عدم رعایت اصول ایمنی؛ ۵ نفر از جمله ۳ کودک در قلعه بادی توچال مصدوم شدند

عدم رعایت اصول ایمنی؛ ۵ نفر از جمله ۳ کودک در قلعه بادی توچال مصدوم شدند

خبرگزاری هرانا – رئیس مرکز فرماندهی و کنترل پیشگیری تهران از وقوع یک حادثه به دلیل عدم رعایت اصول ایمنی در قلعه بادی ایستگاه یکم توچال خبر داد. به گفته وی در پی این حادثه ۵ نفر از جمله سه کودک مصدوم و وضعیت یکی از این کودکان نیز وخیم گزارش شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تابناک، امروز پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹، رئیس مرکز فرماندهی و کنترل پیشگیری تهران از وقوع یک حادثه در قلعه بادی ایستگاه یکم توچال و مصدوم شدن ۵ نفر خبر داد.

سرهنگ سعید آقایاری با اشاره به حادثه رخ داده گفت: “یک قلعه بادی به ارتفاع سه متر در شهربازی روستای یکم توچال قرار دارد”.

وی ادامه داد: “دقایقی قبل از وقوع حادثه ۱۸ بچه در این قلعه در حال بازی بودند که به علت وزش شدید باد سیم‌های مهار کننده این قلعه که به زمین وصل بودند قطع شده و موجب واژگونی و برگشتن قلعه بادی روی افراد می‌شود”.

آقایاری در خصوص تعداد و وضعیت مصدومین گزارش داد: “از تعدادی که در سرسره بادی حضور داشتند ۵ نفر مصدوم می‌شوند؛ یک پسر ۵ ساله و یک زن ۳۶ ساله و دو کودک ۱۲ و۱۳ ساله. متاسفانه حال پسر ۵ ساله وخیم گزارش شده است”.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل پیشگیری تهران گفت: “با حضور عوامل اورژانس ۴ نفر به صورت سرپایی درمان می‌شوند و یکی از کودکان که وضعیت مناسبی نداشته به مرکز درمانی انتقال داده می‌شود”.

در این گزارش آمده است که متصدی این شهربازی بادی برای بررسی بیشتر ابعاد تخلف و ایمن سازی محیط در کلانتری ۱۶۳ ولنجک به سر می‌برد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید