خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > بهداشت و محیط زیست  >  احتمال قصور پزشکی؛ مرگ یک نوزاد و یک جنین در بیمارستان

احتمال قصور پزشکی؛ مرگ یک نوزاد و یک جنین در بیمارستان

خبرگزاری هرانا – روز یکشنبه ۱۱ خرداد ماه، یک نوزاد ۵ روزه و یک جنین ۸ ماهه طی دو حادثه جداگانه در رباطکریم و تهران به صورت مشکوکی در بیمارستان جان خود را از دست دادند. خانواده این کودک و جنین اعتقاد دارند که تیم درمان بیمارستان مقصر مرگ فرزندانشان هستند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، ساعت ۱۳یکشنبه ۱۱ خرداد ماه ۹۸، مأمور کلانتری ۱۴۸ انقلاب با قاضی مصطفی واحدی، کشیک جنایی تهران تماس گرفت و خبر از مرگ جنین ۸ ماهه‌ای داد.

با دستور قاضی تحقیقات در این خصوص آغاز و مشخص شد که زنی جوان ۸ ماهه باردار بوده که ناگهان حالش بد می‌شود. وی ساکن شهرستان رباط‌کریم بود و خانواده او، فورا وی را به بیمارستانی در رباط کریم انتقال دادند. زن جوان هر لحظه حالش وخیم‌تر می‌شد به همین دلیل وی برای ادامه درمان به بیمارستانی در تهران انتقال یافت. اگرچه پزشکان زن جوان را از خطر مرگ نجات دادند اما جنین ۸ ماهه او زنده نماند. به‌دنبال مرگ جنین، خانواده وی از تیم پزشکی بیمارستان رباط کریم شکایت کرده‌اند و می‌گویند سهل انگاری کادر درمان باعث شد تا فرزند مادر باردار جانش را از دست بدهد. با این شکایت پرونده‌ای درخصوص قصور پزشکی تشکیل شده و تحت رسیدگی قرار گرفته است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید