خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان, سایر گروهها  >  بازداشت دختر پارکورکار در تهران

بازداشت دختر پارکورکار در تهران

خبرگزاری هرانا – پس از بازداشت علیرضا جاپلقی، عکاس و پارکورکار ساکن تهران  که طی روزهای اخیر با انتشار عکس و ویدئوهایی با عنوان “طلوع تهران” بر فراز یکی از ساختمان‌های بلند این شهر خبرساز شده بود، پلیس تهران در اطلاعیه ای از بازداشت دختر حاضر در این تصاویر و ویدیو نیز خبر داد. 

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فارس، پلیس تهران از دستگیری یک دختر پارکورکار توسط پلیس فتا خبر داد.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است: “در چند روز گذشته تصاویری از دختر و پسر جوانی که در حین انجام حرکات ورزشی(پارکور) رفتارهای خارج از عرف و شرعی از خود به نمایش می گذارند در فضای مجازی منتشر شد که این افراد با حکم مقام قضایی توسط پلیس فتا تهران بازداشت شده‌اند”.

در این اطلاعیه به هویت و محل نگهداری این دختر بازداشت شده اشاره ای نشده است.

 لازم به ذکر است که هرانا در روز دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه از بازداشت علیرضا جاپلقی، عکاس و پارکورکار ساکن تهران که این ویدیو و عکس را در صفحه شخصی خود منتشر کرده بود، خبر داده بود.

آقای جاپلقی طی روزهای اخیر با انتشار عکس و ویدئوهایی با عنوان “طلوع تهران” در فضای مجازی در حال بوسیدن دختری بر فراز یکی از ساختمان‌های بلند تهران خبرساز شده بود. این شهروند مدتی با انتشار یک ویدئو از احضار خود توسط نهادهای امنیتی اطلاع داده بود.

علیرضا جاپلقی پیشتر نیز با ضبط و انتشار ویدئوهایی از فعالیت پارکور خود در تهران توجه زیادی را متوجه خود ساخته بود.

پارکور یک ورزیش خیابانی و به معنای عبور از موانع در سریعترین زمان ممکن با استفاده از کاربردی‌ترین و آسانترین شیوه حرکتی با کمترین انرژی مصرفی بدن از یک مبدا به مقصد است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید