خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  دزفول؛ پلمب ویلا باغ به دلیل برگزاری مهمانی خصوصی و بازداشت شرکت کنندگان

دزفول؛ پلمب ویلا باغ به دلیل برگزاری مهمانی خصوصی و بازداشت شرکت کنندگان

خبرگزاری هرانا – رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دزفول از پلمب یک باغ ویلا به دلیل برگزاری مهمانی خصوصی در این شهر و بازداشت تعدادی از مهمانان دختر و پسر خبر داد. ورود به حریم خصوصی شهروندان و مداخله در امور فردی آنان از جمله انتقاداتی است که به نظام قضایی و انتظامی ایران وارد است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از عصرایران، یک باغ ویلا در دزفول به دلیل برگزاری مهمانی خصوصی پلمب و تعدادی از مهمانان دختر و پسر بازداشت شدند.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دزفول روز یکشنبه با اعلام این خبر گفت: یک مهمانی شبانه با حدود یکصد دختر و پسر در دزفول برگزار شده بود که این ویلاباغ‌ بدلیل تخلف پلمب شدند.

پلمب این باغ ویلا با دستگیری تعدادی از شرکت کنندگان نیز همراه بوده است.

سابقه نظام قضایی و انتظامی ایران در ورود به حریم خصوصی شهروندان و مداخله در امور فردی آنان همواره انتقاداتی را به همراه داشته است.

حسن روحانی، رییس جمهور ایران در اوایل سال ۱۳۹۵ گفته بود: «حق نداریم در زندگی خصوصی و عمومی مردم دخالت کنیم.» او همچنین گفته بود: «آزادی مردم با آیین نامه و سلیقه افراد و برخی دستگاه‌ها نمی تواند محدود شود و آزادی مردم به غیر از قانون با هیچ چیز دیگری محدود نمی شود و حتی دولت و قوه قضاییه هم نمی توانند مردم را محدود کنند و فقط قانون می تواند چارچوب‌هایی در این زمینه داشته باشد.»

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید