خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹, 13th of July 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ ساعت ۱۱:۵۳:۱۷

    خانه  > اندیشه و بیان, کودکان  >  خراسان جنوبی؛ یک نوجوان به علت انتشار ویدئو رقص در اینستاگرام بازداشت شد

خراسان جنوبی؛ یک نوجوان به علت انتشار ویدئو رقص در اینستاگرام بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی از بازداشت یک دختر نوجوان که با راه اندازی یک صفحه اینستاگرامی اقدام به انتشار ویدئو رقص خود کرده بود خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، سرهنگ محمدپور، رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی از بازداشت یک نوجوان که با راه اندازی یک صفحه اینستاگرامی اقدام به انتشار ویدئو رقص خود کرده بود خبر داد.

این مقام ارشد انتظامی ضمن اعلام این خبر گفت: “کارشناسان پلیس فتا طی رصد و بررسی فضای مجازی، صفحه‌ی اینستاگرام دختر خانمی را مشاهده کردند که اقدام به گرفتن کلیپ آموزش انواع رقص از خود و انتشار آن در فضای مجازی کرده است”.

وی ادامه داد: “پس از پیگیری کارشناسان پلیس فتا استان، این فرد شناسایی شد و در ادامه برای توضیحات در خصوص انگیزه و هدف خود از انتشار این آموزش‌ها در این پلیس حضور پیدا کرد”.

این مقام انتظامی افرود: “پس از حضور وی در اداره پلیس، در ابتدا منکر کار خودش شد اما در ادامه اظهارات خود هدف و انگیزه‌ این کار را ایجاد روحیه شاد و هیجان دوران نوجوانی عنوان کرد”.

وی تصریح کرد: “در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که نامبرده در این زمینه فعالیت گسترده‌ای در فضای مجازی داشته است، که درنهایت پرونده برای سیر مراحل قضایی به دادسرا ارسال شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید