خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها, کودکان  >  عدم نظارت بر ایمن سازی حوضچه های کشاورزی جان کودک زرندی را گرفت

عدم نظارت بر ایمن سازی حوضچه های کشاورزی جان کودک زرندی را گرفت

خبرگزاری هرانا – کودک سه و نیم ساله‌ زرندی به دلیل عدم ایمن‌سازی استخر کشاورزی به داخل حوضچه سقوط کرده و جان خود را از دست داد. به گفته مدیر جهاد کشاورزی زرند حدود ۶۰ استخر کشاورزی در این شهرستان ایمن سازی نشده‌اند. عدم نظارت دقیق مسئولان بر ایمن سازی حوضچه ها و استخرهای کشاورزی پیشتر نیز باعث بروز حوادث اینچنینی بوده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از فارس، کودک سه و نیم ساله‌ای که به همراه خانواده‌اش به روستای سرباغِ حتکن این شهرستان رفته بودند، به دلیل عدم ایمن سازی استخر کشاورزی داخل حوضچه آب کشاورزی سقوط کرده و جان خود را از دست داد.

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی زرند گفت: پس از تماس با اورژانس ۱۱۵، بلافاصله یک دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد و در بین راه کودک مصدوم که با وسیله نقلیه شخصی در حال انتقال به زرند بود به داخل آمبولانس انتقال داده شد و متاسفانه این کودک بدون علائم حیاتی بوده و علیرغم تلاش بی‌وقفه پرسنل اورژانس انجام عملیات احیا موفقیت‌آمیز نبود.

علی زارعی مدیر جهاد کشاورزی زرند هم با اشاره به لزوم ایمن‌سازی استخرهای کشاورزی از عدم ایمن سازی حدود ۶۰ استخر کشاورزی در شهرستان زرند خبر داد.

به گفته یکی از شاهدان عینی، خانواده این کودک وقتی بعد از مدتی متوجه ناپدید شدن فرزندشان می‌شوند، اقدام به جست‌وجو برای یافتن فرزند خود می‌کنند که متاسفانه با نمایان شدن کفش‌های کودک در نزدیک حوضچه، متوجه سقوط فرزندشان در حوضچه  آب می‌شوند.

گفتنی است عدم نظارت دقیق بر ایمن سازی حوضچه ها و استخرهای کشاورزی پیشتر نیز باعث بروز حوادث اینچنینی بوده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید