خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹, 27th of October 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ ساعت ۱۵:۱۵:۱۰

    خانه  > اندیشه و بیان  >  بازداشت کوتاه مدت یک روزنامه نگار در لرستان

بازداشت کوتاه مدت یک روزنامه نگار در لرستان

خبرگزاری هرانا – صبح روز پنجشنبه ۱۸ اردیبهشت‌ماه،  سرپرست و خبرنگار روزنامه کیهان در لرستان به دنبال افشای اسناد زمین‌خواری و تصرف عدوانی در عرصه فرهنگی- تاریخی ثبت ملی در خرم‌آباد بازداشت و ساعاتی بعد آزاد شد. این اقدام در پی شکایت حمید رشیدی عضو هیئت مرکزی حزب اعتدال و توسعه در تهران، رئیس این حزب در لرستان و مشاور استاندار لرستان صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از رکنا، روز پنجشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه ۹۹، نورمحمد سپهوند، خبرنگار روزنامه کیهان در لرستان بازداشت و ساعاتی بعد آزاد شد.

بازداشت وی به دنبال افشای مستندات زمین‌خواری و تصرف عدوانی در عرصه فرهنگی- تاریخی ثبت ملی در خرم‌آباد با شکایت حمید رشیدی عضو هیئت مرکزی حزب اعتدال و توسعه در تهران، رئیس این حزب در لرستان و مشاور استاندار لرستان صورت گرفته بود.

او هنگامی که در محل دفتر روزنامه مشغول کار بود، با حکم جلب صادره توسط دادسرای عمومی و انقلاب خرم‌آباد، بازداشت و به کلانتری ۱۱ این شهر منتقل شده بود.

بر اساس این گزارش آقای سپهوند با خودرو پلیس به کلانتری برده شد که حدود یک ساعت در بازداشتگاه کلانتری نگهداری و ساعاتی پس از انتقال به دادسرای عمومی و انقلاب این شهر آزاد شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید