خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  محمدهادی عرفانیان کاسب، وکیل دادگستری با تودیع قرار آزاد شد

محمدهادی عرفانیان کاسب، وکیل دادگستری با تودیع قرار آزاد شد

خبرگزاری هرانا – محمدهادی عرفانیان کاسب، وکیل دادگستری امروز سه‌شنبه ۹ اردیبهشت با تودیع قرار وثیقه موقتا و تا پایان مراحل دادرسی از زندان اوین آزاد شد. آقای عرفانیان کاسب روز یکشنبه ۷ اردیبهشت در پی حضور در شعبه ۲ بازپرسی دادسرای اوین بازداشت و به بازداشتگاه اطلاعات سپاه موسوم به بند ۲ الف زندان اوین منتقل شده بود. این وکیل دادگستری پیشتر با دریافت ابلاغیه‌ای به این شعبه احضار شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز سه‌شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹، محمدهادی عرفانیان کاسب، وکیل دادگستری با تودیع قرار وثیقه ۱۰۰ میلیون تومانی موقتا و تا پایان مراحل دادرسی از زندان اوین آزاد شد.

این وکیل دادگستری به اتهام “فعالیت تبلیغی علیه نظام” مورد تفهیم اتهام قرار گرفته است.

محمدهادی عرفانیان کاسب روز یکشنبه ۷ اردیبهشت در پی حضور در شعبه ۲ بازپرسی دادسرای اوین بازداشت و به بازداشتگاه اطلاعات سپاه موسوم به بند ۲ الف زندان اوین منتقل شد. در طی این جلسه بازپرسی، وکلای او اجازه حضور نداشتند.

 وی پیشتر با دریافت ابلاغیه‌ای به این شعبه احضار شده بود.

این وکیل دادگستری وکالت پرونده‌هایی از جمله پرونده راحله راحمی ‌پور، مرجان داوری، علیرضا شیرمحمدعلی، زندانی سیاسی به قتل رسیده در زندان تهران بزرگ و برخی از شهروندان بهایی را برعهده داشته است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید