خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸, 25th of July 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ ساعت ۱۱:۰۰:۳۰

    خانه  > سایر گروهها  >  کرونا در ایران؛ بازداشت منتشرکننده تصاویر غسالخانه ای درقم

کرونا در ایران؛ بازداشت منتشرکننده تصاویر غسالخانه ای درقم

خبرگزاری هرانا – روز سه شنبه ۱۳ اسفند ماه، معاون دادستان قم از بازداشت شهروندی که تصاویر منتسب به جانباختگان کرونا در غسالخانه قم را منتشر کرده بود خبر داد. طی روزهای اخیر، ویدئویی در فضای مجازی دست به دست می‌شود که شهروندی در آن تاکید می‌کند جنازه‌هایی که در چند اتاق آن غسال‌خانه در کاورهای سیاه پلاستیکی، کفن‌های سفید و یا در تابوت‌های چوبی گذاشته‌اند همه متوفیان کرونا هستند و حجم کار باعث شده است آماده کردن آن‌ها طول بکشد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، دیروز سه شنبه ۱۳ اسفند ماه، زارع معاون دادستان قم از بازداشت فردی که تصاویر منتسب به متوفیان کرونا در غسالخانه قم را منتشر کرده بود خبر داد.

معاون دادستان قم با در خصوص علت بازداشت این شهروند مدعی شده که وی علاوه بر تصویربرداری بدون مجوز، وضعیت بیماری را اسف بار توصیف و اقدام به تشویش اذهان عمومی کرده است.

بر اساس این گزارش، در خصوص وی پرونده قضایی تشکیل شده است.

طی روزهای اخیر ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده که در آن این شهروند با به تصویر کشیدن شمار اجساد متوفیان کرونا در غسالخانه آرامستان بهشت معصومه قم، وضعیت را اسف بار توصیف کرده است. وی در این ویدئو تاکید می‌کند جنازه‌هایی که در چند اتاق آن غسال‌خانه در کاورهای سیاه پلاستیکی، کفن‌های سفید و یا در تابوت‌های چوبی گذاشته‌اند همه متوفیان کرونا هستند و حجم کار باعث شده است آماده کردن آن‌ها طول بکشد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید