خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  پروین محمدی به مرخصی اعزام شد

پروین محمدی به مرخصی اعزام شد

خبرگزاری هرانا – امروز چهارشنبه ۷ اسفندماه، پروین محمدی، نائب رئیس اتحادیه آزاد کارگران ایران، به مرخصی اعزام شد. خانم محمدی اواسط آذرماه سال جاری بازداشت و جهت تحمل دوران محکومیت یک ساله خود به زندان کچویی کرج منتقل شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز چهارشنبه ۷ اسفندماه ۹۸، پروین محمدی، نائب رئیس اتحادیه آزاد کارگران ایران از زندان کچویی کرج به مرخصی اعزام شد.

لازم به ذکر است، پروین محمدی به همراه دو تن دیگر از فعالین کارگری به نام‌های علیرضا ثقفی و هاله صفرزاده در شهریورماه سال جاری توسط شعبه اول دادگاه انقلاب کرج از بابت اتهام “تبلیغ علیه نظام” به یک سال حبس تعزیری محکوم شده بود.

وی روز شنبه ۱۶ آذر ماه ۹۸، با مراجعه به شعبه ۷ اجرای احکام کیفری دادسرای ناحیه ۱ کرج بازداشت و جهت تحمل دوران محکومیت خود به زندان کچویی منتقل شد.

پروین محمدی از همان ابتدای ورود به زندان درخواست اجرای اصل تفکیک جرائم کرده است و طبق مقررات باید دوران حبس خود را در بند زندانیان سیاسی و امنیتی بگذراند و یا به زندانی منتقل شود که بند جداگانه ای برای زندانیان امنیتی داشته باشد.

مسئولین زندان و قوه قضائیه غالباً و برای اعمال فشار بر فعالین کارگری و اجتماعی با زیر پا گذاشتن قانون تفکیک جرائم، زندانیان سیاسی را در بند جرائم عمومی نگهداری می کنند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید