خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها, کارگران  >  دستکم ۳ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۳ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – روز دوشنبه ۵ اسفندماه، جمعی از کارگران شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ماهشهر در مقابل درب ورود و خروج تانکرها‌ به این انبار نفتی، شماری از کارگران خدمات شهرداری قسمت عمران و‌ برق منطقه دو شهرداری اهواز مقابل ساختمان شورای شهر و همچنین کادر درمانی بیمارستان امام خمینی آمل در محوطه این بیمارستان، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از عصر جنوب، امروز دوشنبه ۵ اسفندماه ۱۳۹۸، شماری از کارگران شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ماهشهر که به صورت گروهی از کار اخراج شده‌اند، مقابل درب ورود و خروج تانکرها‌ به این انبار نفتی تجمع کردند.

آنها می‌گویند از کار خود اخراج شده‌اند تا افراد سفارش شده به جای آنها استخدام شوند.

پیشتر مسئولین این انبار نفتی که از نواحی زیر مجموعه منطقه آبادان به شمار می‌رود به کارگران وعده‌ حل مشکل را داده بودند و حالا کارگران می‌گویند آنها به وعده‌ خود عمل نکرده اند.

تجمع اعتراضی کارگران شهرداری اهواز مقابل ساختمان شورای شهر

به گزارش سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه، تعدادی از کارگران خدمات شهرداری قسمت عمران و‌ برق منطقه دو شهرداری اهواز صبح امروز، دوشنبه ۵ اسفندماه، به دلیل عدم پرداخت ۶ ماه حقوق و معوقات خود همچنین عدم پاسخگویی مسئولین مقابل شورای اهواز دست به تجمع اعتراضی زدند.

تجمع اعتراضی کادر درمانی بیمارستان امام خمینی آمل

به گزارش ایلنا، امروز دوشنبه ۵ اسفندماه، کادر درمانی بیمارستان امام خمینی آمل که یکی از بیمارستان‌های قرنطینه است، نسبت به نبود مکفی تجهیزات پیشگیرانه از کرونا اعتراض کردند.

به گفته این کارکنان؛ تجهیزات پیشگیرانه جوابگوی مراجعه‌کنندگان نیست و کادر درمانی در تامین لوازم اولیه با مشکل مواجه هستند.

آنها طی این تجمع خواهان تامین تجهیزات پیشگیرانه شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید