خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  معوقات مزدی کارگزاران مخابرات روستایی سراسر کشور

معوقات مزدی کارگزاران مخابرات روستایی سراسر کشور

خبرگزاری هرانا – کارگزاران مخابرات روستایی سراسر کشور از عدم دریافت حقوق بهمن ماه و عیدی خود خبر دادند. این کارگران همچنین از عدم اجرای طرح طبقه بندی مشاغل، علیرغم ثبت شکایت و اخذ آرای حل اختلاف مبنی بر الزام شرکت مخابرات به پرداخت این تفاوت‌ ها انتقاد کردند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، امروز یکشنبه ۴ اسفند‌ماه ۱۳۹۸، کارگزاران مخابرات روستایی سراسر کشور از عدم دریافت حقوق بهمن و عیدی خود خبر دادند.

نمایندگان کارگزاران مخابرات روستایی سراسر کشور اعلام کردند: “با توجه به نزدیک شدن به پایان سال، نقطه امید و روزنه‌ای مثبت برای افرادی که طبق قانون کار حقوق دریافت می‌کنند، ایجاد خواهد شد به دلیل اینکه عیدی پایان سال نیز همراه با حقوق بهمن ماه واریز می‌شود که این می‌تواند تا حدودی گرفتاری‌ها و دغدغه‌های پایان سال و اول سال جدید را کاهش و یا دستکم سر و سامان دهد”.

آنها افزودند: “در این میان، جامعه کارگزاران مخابرات روستایی‌ هنوز حقوق بهمن ماه و عیدی خود را از شرکت مخابرات ایران دریافت نکرده است”.

به گفته‌ی آن‌ها، کارگزاران در جریان اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل کارگزاران مخابرات روستایی، در ادارات کار ثبت شکایت نموده و آرای حل اختلاف را مبنی بر الزام شرکت مخابرات به پرداخت این تفاوت‌ها گرفته‌اند و انتظار آنها این است که مخابرات به آرای صادره تمکین و مطالبات مزدی کارگزاران را پرداخت کند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید