خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸, 25th of July 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ ساعت ۱۱:۰۴:۱۵

    خانه  > زنان  >  بازداشت متهم به تجاوز به یک زن در تهران

بازداشت متهم به تجاوز به یک زن در تهران

خبرگزاری هرانا –  مردی که متهم است شبانه وارد خانه زنی در تهران شده و او را مورد آزار جنسی قرار داده، شناسایی و بازداشت شد. پرونده این متهم در دادگاه کیفری استان تهران در حال بررسی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از رکنا، مردی که متهم است شبانه وارد خانه زنی شده و او را مورد آزار جنسی قرار داده، شناسایی و بازداشت شد.

رسیدگی به این پرونده اوایل آذرماه سال جاری، در پی مراجعه زنی جوان که هویت وی در این گزارش «عاطفه» عنوان شده، به پلیس آگاهی تهران و ثبت شکایت از مردی که در همسایگی او زندگی می‌کرد، کلید خورد.

عاطفه ضمن طرح شکایت، جزییات این حادثه را اینگونه بیان کرد: “من و همسرم در خانه‌ای حیاط دار در جنوب تهران ساکن هستیم .شوهرم شب کار است و بعضی شب ها به خانه نمی آید. شب گذشته همسرم در خانه نبود و من خواب بودم که با صدایی از خواب پریدم و ناباورانه مرد همسایه‌مان به نام «سیروس» را دیدم که از حیاط وارد خانه ما شد. او حال طبیعی نداشت و من از دیدن او شوکه شده بودم و می خواستم فریاد بزنم که او دهانم را گرفت و بدون توجه به التماس‌هایم مرا آزار داد. سیروس سال‌هاست که در همسایگی ما زندگی می‌کند و با شوهرم رفاقت دارد. من از او شاکی هستم”.

به دنبال اظهارات قربانی و تایید پزشکی قانونی مبنی بر مورد آزار قرار گرفتن وی، سیروس بازداشت شد.

سیروس ضمن بیان اینکه از اعتیاد رنج می‌برد، به ماموران گفت: “من حال طبیعی نداشتم و متوجه رفتار خودم نبودم. من چیزی از آزار زن همسایه به خاطر ندارم. فقط یادم هست که از روی دیوار خانه به پایین پریدم و وارد خانه همسایه شدم اما نمی دانم چطور او را آزار داده ام”.

به دنبال اظهارات متهم، پرونده وی از بابت اتهام «تجاوز به عنف» به شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع شد. وی همچنین از بابت اتهام «ورود به عنف» در دادگاه کیفری ۲ استان تهران از خود دفاع خواهد کرد.

 لازم به ذکر است در ادبیات عرفی رسانه های دارای مجوز از کلمه آزار و اذیت برای اشاره به تجاوز و اشکال مختلف آسیب های جنسی استفاده می شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید