خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  محمد کیانوش راد با قرار وثیقه آزاد شد

محمد کیانوش راد با قرار وثیقه آزاد شد

خبرگزاری هرانا – امروز سه‌شنبه ۲۴ دیماه، محمد کیانوش‌ راد، فعال سیاسی و عضو حزب اتحاد ملت با تودیع قرار وثیقه آزاد شد. وی در تاریخ ۲۴ آذرماه توسط ماموران امنیتی بازداشت و به زندان اوین منتقل شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از انصاف نیوز، امروز سه شنبه ۲۴ دی ماه ۹۸، محمد کیانوش راد آزاد شد.

بر اساس این گزارش آزادی وی ساعت ۵ بعداز ظهر امروز و با تودیع قرار وثیقه صورت گرفته است.

روز یکشنبه ۲۴ آذرماه ۱۳۹۸، محمد کیانوش‌راد، فعال سیاسی و عضو حزب اتحاد ملت بازداشت شده بود.

بازداشت آقای کیانوش‌راد در ارتباط با امضای “بیانیه ۷۷ نفر” صورت گرفته بود.

گفتنی است روز دوشنبه ۲۵ آذر ماه، روزنامه کیهان که تحت نظر نماینده آیت الله خامنه ای منتشر می شود از احضار، بازجویی و بازداشت امضا کنندگان بیانیه موسوم به “بیانیه ۷۷ نفر” خبر داده و این افراد را «حامی اغتشاشگران» عنوان کرده است. این روزنامه در گزارش خود گفته است اکثر امضاکنندگان این بیانیه که در کشور هستند احضار، بازجویی و تعدادی نیز بازداشت شده اند.

روزنامه کیهان اسامی محسن آرمین، ابراهیم اصغرزاده، علی تاجرنیا، سعید حجاریان، عبدالله رمضان‌زاده، فیض‌الله عرب‌سرخی، علیرضا علوی‌تبار، الهه کولایی، محمد کیانوش‌راد، عبدالله ناصری، آذر منصوری، شهیندخت ملاوردی، حمید آیتی(همسر شهیندخت مولاوردی)، حمیدرضا جلالی‌پور و حسین کروبی به عنوان تعدادی از امضا کنندگان این بیانیه، مطرح کرده است.

گفتنی است محمد کیانوش‌راد، رییس جبهه مشارکت شاخه استان خوزستان و از اعضای شورای مرکزی این حزب اصلاح‌طلب است. وی پیشتر نیز نمایندگی مردم اهواز در مجلس ششم را بر عهده داشته است.

لازم به ذکر است که در این ارتباط، روز سه‌شنبه ۱۹ آذرماه ۹۸، مهدی محمودیان، روزنامه نگار و از دیگر امضا کنندگان این بیانیه در پی حضور در دادسرای فرهنگ و رسانه بازداشت و روز دوشنبه ۹ دی ماه آزاد شده بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید