خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  دستکم ۲ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۲ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – روز گذشته و امروز شنبه ۷ دی ماه ۹۸، جمعی از مالکان اراضی کت‌آباد قزوین در مقابل ساختمان استانداری این شهر و شماری از سهامداران پروژه پارک آب بندرعباس در مقابل پارک آبی بندرعباس دست به تجمع زدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از ایرنا، امروز شنبه ۷ دی ماه ۱۳۹۸، مالکان اراضی کت‌آباد قزوین مقابل استانداری حضور یافته و خواهان رسیدگی مسئولان به مشکلات این منطقه شدند.

بر اساس این گزارش، به گفته یکی از این شهروندان: “اراضی کت‌آباد در حدود ۲۰۰ هکتار بوده و در محدوده بیمارستان‌های پاستور تا قدس واقع شده اند و از سه روز پیش مطلع شدیم که این اراضی از محدوده شهری خارج شده اند”.

وی افزود: “تا یک سال پیش شهرداری منطقه ۲ قول داده بود که اراضی این مالکان را خریداری کند، اما اکنون این اراضی از محدوده طرح شهری خارج شده اند”.

این زمین‌ها هم اینک حدود ۳۵۰ مالک دارند.

تجمع اعتراضی سهامداران پروژه پارک آبی بندرعباس

به گزارش ایسنا، روز گذشته جمعه ۶ دی ماه ۱۳۹۸، سهامداران پروژه پارک آبی بندرعباس به به دلیل مشخص نشدن وضعیت و به اتمام نرسیدن پروژه پارک آبی بعد ۵ سال و سود سهام خود در جلوی پارک آبی بندرعباس تجمع کردند.

بر اساس این گزارش، به گفته یکی از سهامداران: “آذر ماه سال گذشته طی یک جلسه، گفته شد ۲۳ میلیارد کسری بودجه داریم که کارشناس بانک تایید کرده و قرار است به زودی واگذار شود که در صورت واگذاری تا ۱۰ ماه آینده پروژه به بهره برداری می رسد اما که عملا هیچ اتفاقی صورت نگرفته است”.

وی افزود: “سهامداران دست به دامن استانداری شدند و نامه ای رو با امضا صد نفر جهت تعیین وضعیت به شخص استاندار تحویل دادیم و جلساتی با معاون اقتصادی استاندار برگزار کردی که از حدودا ۲ ماه قبل ظاهرا مبلغی نامشخص به حسابشان واریز شد و کار را با سرعت خیلی کم شروع کردند اما مجددا فعالیتشان تعطیل شد”.

وی تصریح کرد: “هیچ اطلاعاتی که چه میزان پول واریز شد و چگونه و در چه راستایی هزینه شده به سهامداران اعلام نشد و در جلسه ۵ دی ماه در هتل امین بندرعباس، سهامداران به علت عدم جوابگویی تصمیم به تجمع گرفتند و البته این تجمع هم به اطلاع مسئولین رسانده شد و روز جمعه حدود ۴۰ سهامدار در محل پروژه حاضر شدند و پس از حدود ۲ ساعت قائم مقام مدیرعامل و بازرس شرکت در محل حاضر شد. متاسفانه حرف جدیدی نداشتند و اعلام کرد تا زمانی که پروژه به بهره‌برداری نرسد هیچ سهامی، پول نخواهد شد، وی در خصوص تاریخ اتمام پروژه جواب مشخصی نداد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید