خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  بازداشت، ضرب و شتم و قتل یک شهروند توسط ماموران نیروی انتظامی در ایرانشهر

بازداشت، ضرب و شتم و قتل یک شهروند توسط ماموران نیروی انتظامی در ایرانشهر

خبرگزاری هرانا – دیروز پنجشنبه ۲۸ آذرماه، یک شهروند بلوچ اهل روستای مچکور از توابع شهرستان سرباز، به ظن همکاری با قاچاقچیان مواد مخدر، پس از بازداشت و ضرب و شتم با شلیک مستقیم ماموران در پایگاه انتظامی ایرانشهر، کشته شد. شب گذشته پیکر این شهروند به خانواده‌اش تحویل داده و به خاک سپرده شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کپین فعالین بلوچ، دیروز پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۱۳۹۸، یک شهروند بلوچ در پی شلیک بی ضابطه ماموران در پایگاه انتظامی ایرانشهر، جان خود را از دست داد.

هویت این شهروند “ناصر جنگی زهی پناه، اهل روستای مچکور از توابع شهرستان سرباز” عنوان شده است.

بر اساس این گزارش، این شهروند روز گذشته در حالیکه از سرکور به سمت ایرانشهر در حرکت بوده، نزدیک “پل چمنی” ایرانشهر توسط ماموران انتظامی متوقف و بازداشت شده است.

در این گزارش به نقل از یک منبع مطلع آمده است: “روز گذشته ماموران نیروی انتظامی ایرانشهر با یک کاروان مواد مخدر درگیر شده بودند که در جریان آن یک شهروند نیز توسط این ماموران کشته شده بود. حدود نیم ساعت پس از این وقوع این حادثه در حالیکه ناصر از همان مسیر در حرکت بود، به ظن همکاری و ارتباط با قاچاقچیان مواد مخدر بازداشت و به پایگاه انتظامی ایرانشهر منتقل شد”.

وی ادامه داد: “ناصر را شکنجه کردند و ساعاتی بعد در حالیکه سه تیر به سر، قلب و پایش اصابت کرده بود، جسدش را به سردخانه ایرانشهر تحویل دادند. ناصر یک مادر پیر داشت که وقتی خبر کشته شدن فرزندش را شنید، بیهوش شده و به بیمارستان منتقل شد”.

در این گزارش آمده است که شب گذشته ساعت ۷ ، جنازه ناصر جنگی زهی پناه به خانواده‌اش تحویل داده شده و  ساعت ده شب نیز به خاک سپرده شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید