خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کودکان  >  بازداشت فردی که اقدام به آزار و تمسخر یک کودک کار کرده بود/ ویدئو

بازداشت فردی که اقدام به آزار و تمسخر یک کودک کار کرده بود/ ویدئو

خبرگزاری هرانا – امروز یکشنبه ۱۰ آذر، مدیرکل بهزیستی استان البرز از بازداشت فردی که اقدام به آزار و تمسخر یک کودک کار کرده بود خبر داد و گفت با توجه به شرایطی که این کودک زباله‌ گرد داشته است، وی فردا برای سپری کردن مداخلات روانی به سازمان بهزیستی تحویل داده خواهد شد. گفتنی است که بازداشت این فرد در پی انتشار ویدئویی در فضای مجازی صورت گرفته است که وی در آن کودکی را به سطل زباله شهری پرتاب میکند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از عصر ایران ، امروز یکشنبه ۱۰ آذرماه ۱۳۹۸، دادستانی البرز از بازداشت فردی که اقدام به آزار یک کودک کار کرده بود، خبر داد.

اسدالله حیدری، مدیرکل بهزیستی استان البرز ضمن اظهار تاسف از اقدام فرد جوانی که در یک ویدیو، یک کودک کار را به داخل سطل زباله انداخته بود، اعلام کرد: “بعد از انتشار این فیلم هنوز مشخص نبود که این اتفاق در کدام شهر صورت گرفته است. خوشبختانه دقایقی پس از انتشار این فیلم در فضای مجازی دادستانی البرز خبر از دستگیری و بازداشت فرد اشاره شده داد و هم اکنون نیز این جوان دستگیر شده است”.

مدیرکل بهزیستی استان البرز در پاسخ به این پرسش که آیا سازمان بهزیستی از این جوان شکایت خواهد کرد یا خیر، گفت: “با توجه به این که دادستانی به عنوان مدعی‌العموم ورود پیدا کرده است، دیگر نیازی به شکایت سازمان نیست و با توجه به شرایطی که این کودک زباله‌گرد داشته است، وی فردا برای سپری کردن مداخلات روانی به سازمان بهزیستی تحویل داده خواهد شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید