خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  واژگونی اتوبوس حامل کارگران در جاده هراز ۱۲ مصدوم برجای گذاشت

واژگونی اتوبوس حامل کارگران در جاده هراز ۱۲ مصدوم برجای گذاشت

خبرگزاری هرانا – امروز یکشنبه ۱۰ آذر، رئیس مرکز اورژانس آمل، از واژگونی یک دستگاه اتوبوس حامل کارگران شرکت کاله خبر داد. در پی این حادثه که در محدوده هلومسر در مسیر تهران به آمل جاده هراز رخ داده، ۱۲ تن از کارگران این شرکت مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از عصر ایران، امروز یکشنبه ۱۰ آذرماه ۱۳۹۸، جواد رمضانی، رئیس مرکز اورژانس ۱۱۵ آمل، از واژگونی یک دستگاه اتوبوس حامل کارگران شرکت کاله خبر داد.

در پی این حادثه که در ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه صبح روز جاری در محدوده هلومسر در مسیر تهران به آمل جاده هراز رخ داده، ۱۲ تن از کارگران این شرکت مصدوم شدند.

رئیس مرکز  اورژانس ۱۱۵ آمل در این خصوص گفت: “این مینی‌بوس، کارگران این شرکت را به سر کار می‌برد که به دلیل انحراف به راست در حین حرکت دچار واژگونی شد. در این حادثه ۱۲ نفر از کارکنان شرکت مصدوم شدند که به وسیله ۶ دستگاه آمبولانس به بیمارستان ۱۷ شهریور آمل انتقال یافتند”.

رمضانی افزود: “خوشبختانه حال هیچ یک از مصدومین وخیم  نیست و اکنون در حال مداوا هستند”.

لازم به یادآوری است که پیشتر در تاریخ ۱۵مهرماه سال جاری نیز اتوبوس حامل کارگران شرکت نفت در استان خوزستان واژگون شد که در پی آن یکی از کارگران جان خود را از دست داد و ۲۱ تن دیگر نیز مصدوم شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید