خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  عبدالرضا داوری بازداشت شد

عبدالرضا داوری بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – روز یکشنبه هفته جاری عبدالرضا داوری، مشاور رسانه‌ای محمود احمدی‌نژاد، توسط نیروهای امنیتی بدون ارایه حکم قضایی بازداشت شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از انصاف، روز یکشنبه ۲۶ آبان ماه ۱۳۹۸ عبدالرضا داوری، مشاور رسانه‌ای محمود احمدی نژاد در شبکه‌ های اجتماعی، توسط نیروهای امنیتی بدون ارایه حکم قضایی بازداشت شده است.

همسر وی الهام سلمانی، با تایید این خبر گفت: “وکیل آقای داوری حتی نتوانسته است از جایی که او منتقل شده، خبردار شود. درب منزل ما دو بار توسط نیروهای امنیتی شکسته و قفل آن عوض شده است، بسیاری از وسایل منزل ما ضبط شده است. بدون حکم وارد منزل من شدند، لپ تاپ‌ها و چند تا موبایل و حتی طلاهای من را برده‌اند. به کلانتری مراجعه کردم وقتی بازگشتم همسایه‌ها گفتند بازهم به منزل شما آمدند و وسایلی را با خود خارج کردند” .

وی همچنین گفته است: “برای من هم حکم جلب صادر شده است و علت آن اختفای آلات جرم آقای داوری است” .

خبرگزاری فارس نیز امروز سه شنبه ۲۸ آبان ماه ۱۳۹۸ از بازداشت عبدالرضا داوری به اتهام “همکاری با کانال تلگرامی آمدنیوز” خبر داد.

لازم به ذکر است عبدالرضا داوری، پیشتر در شهریورماه ۹۴ به اتهام “توهین به مقام رهبری” به شش سال و نیم حبس محکوم شد که این حکم در دادگاه تجدیدنظر به سه سال حبس تقلیل یافت و نهایتا در خردادماه سال ۹۶ جهت اجرای حکم بازداشت شد.

وی در شهریور ماه سال ۹۷ پس از نقض حکم صادر شده از سوی دیوان عالی کشور آزاد شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید