خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸, 14th of August 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ ساعت ۱۵:۴۵:۳۸

    خانه  > اندیشه و بیان  >  تفهیم اتهام ماندانا صادقی، نویسنده و روزنامه نگار در دادسرای عمومی و انقلاب آبادان

تفهیم اتهام ماندانا صادقی، نویسنده و روزنامه نگار در دادسرای عمومی و انقلاب آبادان

خبرگزاری هرانا – ماندانا صادقی نویسنده و روزنامه‌ نگار، روز جاری در پی حضور در بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب آبادان تفهیم اتهام و با قرار کفالت آزاد شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از انصاف، امروز دوشنبه ۲۰ آبان ماه ۱۳۹۸، ماندانا صادقی، بر اساس ابلاغ دادگستری به شعبه‌ ۲ بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان آبادان مراجعه کرده و به اتهام “فعالیت تبلیغی علیه نظام” تفهیم اتهام شد.

خانم صادقی گفته است: “ از بهمن ماه سال گذشته که وسایلم توقیف شده دو بار هم به اطلاعات سپاه تلفنی احضار شدم و هر نوبت بیش از چهار ساعت بازجویی شدم و فعلا تا خاتمه‌ رسیدگی و اجرای کامل دادنامه، کفالتی ۴۰ میلیونی گذاشته‌ام”.

لازم به ذکر است که این نویسنده و روزنامه‌نگار آبادانی پیشتر نیز در تیرماه ۱‍۳۹۷ به اتهام “نشر اکاذیب در نشریه‌ الکترونیکی به قصد تشویش اذهان عمومی” به شعبه چهارم بازپرسی دادسرای آبادان احضار شده بود.

ماندانا صادقی، نویسنده و روزنامه‌نگار، متولد شهریور ۱۳۵۰ در شهر آبادان که مجموعه داستان “آوازهای چوبی” توسط نشر بوتیمار از وی منتشر شده است. خانم صادقی سردبیری پایگاه خبری فیدوس را نیز در کارنامه خود دارد.

وی در انتخابات اخیر ریاست جمهوری ایران، مسئولیت ستاد بانوان حسن روحانی را در آبادان عهده دار بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید